Понеділок, 18 грудня, 2017
Білоцерківська Єпархія | Українська Православна Церква
   
Розмір шрифту
Цитати

Вісті з благочинь

Свято останнього дзвоника в Білоцерківській школі №3

_DSC74193 травня 2012 року благочинний Білоцерківського округу протоієрей Михаїл Кобулей побував на святі Останнього дзвоника в загальноосвітній школі №3 м. Біла Церква.

 

Білоцерківське благочиння. Храмове свято в Сорокотягах

_DSC724929 квітня 2012 року парафія святих Жен-Мироносиць села Сорокотяги Білоцерківського благочиння відзначила храмове свято.

   

Тетіївське благочиння. Семінар-практикум на тему: «Формування ціннісного ставлення до світу та самого себе в підростаючого покоління на основах Біблійної історії та християнської етики»

 

P10626 квітня 2012 р.у Росішківській ЗОШ I-II ст. Тетіївського району відбувся семінар-практикум відповідальних за духовну освіту Білоцерківської єпархії на тему: «Формування ціннісного ставлення до світу та самого себе в підростаючого покоління на основах Біблійної історії та християнської етики».

 

Святкування Пасхи на Тетіївщині

IMG_252419 квітня 2012 р. благочинний Тетіївського округу протоієрей Василій Волянюк взяв участь в урочистому заході, що присвячений дню Святої Пасхи, який проходив у районному Будинку культури. У виконанні дитячих колективів, в тому числі вихованців недільної школи при Свято-Успенському храмі м. Тетієва, звучали піснеспіви та вірші, що прославляли Воскресіння Христове.

   

Богуслав. Вшанування дня пам’яті засновника міста

dsc063804 березня 2012 р., у неділю Торжества Православ’я та день пам’яті святого благовірного князя Ярослава Мудрого у місті Богуслав відбулося святкування на честь засновника міста - благовірного князя Ярослава Мудрого.

 

Братська нарада кліриків Білоцерківського благочиння

_dsc7070

23 лютого 2012 року в храмі святителя Луки Войно-Ясенецького м. Біла Церква відбулася братська нарада духовенства Білоцерківського благочиння.

   

Сторінка 8 з 32

Баннери

Официальный сайт Русской Православной Церкви / Патриархия.ru


06904


Иоанн. Сайт для ищущих...

Монастыри и храмы УПЦ

Контакти

Єпархіальне управління
м. Біла Церква, вул. Гагаріна,12
тел. (04563) 9-15-49
e-mail: bc.diocese@i.ua

Вхід для користувачів