Понеділок, 18 грудня, 2017
Білоцерківська Єпархія | Українська Православна Церква
   
Розмір шрифту
Цитати

Вісті з благочинь

Володарка. Семінар помічників благочинних з релігійної освіти, катехізації та місіонерства

20 лютого на базі Володарської ЗОШ І-ІІІ ст.№2 відбувся плановий семінар з питань викладання предмету «Біблійна історія та християнська етика». Очолив зібрання начальник Управління духовної освіти Білоцерківської єпархії митрофорний протоієрей Ігор Ковровський.

 

Кагарлик. Молебень з нагоди Дня соборності

P122316622 січня у день державного свята Дня соборності України у Свято-Троїцькому­ храмі у м. Кагарлику  відбувся подячний молебень. За Богослужінням молилися представни­ки міської та районної влади.

Прес-служба Кагарлицького благочиння 

 

   

У Миронівській ЗОШ відбувся семінар-практикум з курсу «Біблійна історія та християнська етика»

PC20030420  грудня 2012р. у Миронівській ЗОШ І-ІІІ с. відбувся семінар-практикум для відповідальних за духовну освіту Білоцерківської єпархії на тему: «Моральний закон людства».

 

Кагарлик. Заупокійне Богослужіння за жертв Голодомору

DSC_131923 листопада в Кагарлику були відправлен­і заупокійні­ богослужін­ня за жертв Голодомору­ 32-33 рр. XX ст.

На прохання керівництв­а Кагарлицької райдержадміністрації у Свято-Троїцькому храмі міста було відправлен­о панахиду за всіх, хто загинув у страшні часи голодоморів, яку відправив настоятель храму протоієрей Василій Синюк. За Богослужінням молилися працівники­ державних установ і підприємст­в району. Після цього біля пам’ятного­ Хреста Жертвам Голодомору­ відбувся траурний мітинг-реквієм, у якому взяли участь: мер міста Олександр Панюта, заступник голови районної ради В’ячеслав Осада та мешканці Кагарлика. Благочинни­й Кагарлицьк­ого округу протоієрей Василій Синюк відправив заупокійну­ літію за спочилими. У своєму слові він закликав присутніх не лише берегти пам’ять про ті страшні події недавнього минулого, але й молитися за спокій страждальц­ів. Нехай Всеблагий Бог  подасть їм Царство Небесне.

Прес-служба Кагарлицького благочиння,

фото Наталії Кравець

 

   

Освячення уклінного хреста та джерела в місті Тетієві

 

DSC00223 жовтня 2012 року у місті Тетіїві по вулиці Набережній відбулося освячення уклінного хреста та джерела з якого беруть воду жителі міста.

Чин освячення звершив благочинний Тетіївського округу протоієрей Василій Волянюк в співслужінні священиків Тетіївського округу. На освяченні також були присутні керівники Тетіївського району та міста, працівники музичної школи та районного відділу культури, учні недільної школи Свято-Успенського храму, парафіяни та жителі міста Тетієва.

По завершенні освячення благочинний Тетіївського округу протоієрей Василій Волянюк звернувся до вірних з проповіддю про значення освячення уклінного хреста та живоносного джерела зі Святою водою для благочестивого життя православних християн.


Голодний В’ячеслав,

прес-служба Тетіївського благочиння

 

Священик поблагословив призовників до служіння у Збройних Силах України

DSC00134 жовтня, у Тетіївському районному будинку дитячої творчості відбулися урочисті проводи призовників до лав Збройних Сил України.

На святі були присутні керівники району та міста, військовий комісар району, а також був запрошений благочинний Тетіївського округу протоієрей Василій Волянюк, який звершив молитву за призовників, окропив їх святою водою і благословив кожного іконою Покрови Пресвятої Богородиці. Священик привітав призовників та звернувся до них з повчальним словом.

 Голодний В’ячеслав,

прес-служба Тетіївського благочиння

   

Сторінка 5 з 32

Баннери

Официальный сайт Русской Православной Церкви / Патриархия.ru


06904


Иоанн. Сайт для ищущих...

Монастыри и храмы УПЦ

Контакти

Єпархіальне управління
м. Біла Церква, вул. Гагаріна,12
тел. (04563) 9-15-49
e-mail: bc.diocese@i.ua

Вхід для користувачів