Понеділок, 16 липня, 2018
Білоцерківська Єпархія | Українська Православна Церква
   
Розмір шрифту
Цитати

Вісті з благочинь

В Тетіївському районному будинку культури відбулась педагогічна конференція.

В Тетіївському районному будинку культури відбулась педагогічна конференція. За запрошенням завідуючого відділом освіти Тетіївської РДА Прибиша Івана Івановича в роботі конференції взяв участь благочинний Тетіївського округу протоієрей Василій Волянюк. У своєму слові священик привітав освітян району з початком нового навчального року, а також звернув увагу на духовно-моральне виховання учнів за допомогою курсу «Біблійної історії та християнської етики. Наприкінці конференції 15 новопризначених педагогів отримали благословення священика та духовну літературу.

 

Священики Рокитнянського благочиння благословили вчителів та дітей на навчання

29 серпня в храмі Різдва Пресвятої Богородиці смт Рокитне та в інших храмах Рокитнянського благочиння відбулись молебні перед початком нового навчального року для студентів та школярів.

Вчасності настоятель парафії смт Рокитне протоієрей Олександр Тарасюк побажав дітям мудрості та терпіння, не лінитися вчитися, пізнавати всю науку, яка їм буде викладатися, адже вона потрібну для подальшого їх щасливого життя."Здоров'я, успіхи у навчанні нехай завжди радують вас дорогі діти, Божої вам помочі та благословення на цей нелегкий труд",- на завершення сказав отець Олександр.

   

Перше престольне свято храму в с. Насташка

28 серпня, у день свята Успіння Пресвятої Богородиці жителі села Насташка, Рокитнянського благочиння, відзначили перше престольне свято новозбудованого храму. На свято прибули численні гості. Святкове соборне богослужіння очолив благочинний Рокитнянського округу протоієрей Олександр Тарасюк.

 

Протоієрей Олександр Тарасюк взяв участь у святкуваннях з нагоди Дня Незалежності

24 серпня 2010 р. благочинний Рокитнянського округу протоієрей Олександр Тарасюк взяв учать у заходах присвячених 19-й річниці Незалежності України.

   

Благочинний Рокитнянського округу побував на обласному семінарі

26 серпня 2010 року в смт Рокитне відбувся обласний семінар "Врожай 2010".

 

Архієпископ Митрофан звершив архіпастирський візит до двох благочинь


9 квітня, у п’ятницю Світлої седмиці, у день свята ікони Божої Матері «Живоносне Джерело», Високопреосвященніший архієпископ Білоцерківський і Богуславський Митрофан звершив архіпастирський візит до Ржищівського  благочиння. 
   

Сторінка 32 з 32

Баннери

Официальный сайт Русской Православной Церкви / Патриархия.ru


06904


Иоанн. Сайт для ищущих...

Монастыри и храмы УПЦ

Контакти

Єпархіальне управління
м. Біла Церква, вул. Гагаріна,12
тел. (04563) 9-15-49
e-mail: bc.diocese@i.ua

Вхід для користувачів