Понеділок, 18 грудня, 2017
Білоцерківська Єпархія | Українська Православна Церква
   
Розмір шрифту
Цитати

Вісті з благочинь

м. Тетіїв. Освячення скульптури Покрова Божої Матері

DSC050921 вересня, свято Різдва Пресвятої Богородиці, з благословення архієпископа Білоцерківського і Богуславського Августина, благочинний Тетіївського округу протоієрей Василій Волянюк у співслужінні протоієрея Сергія Грабовенка та протоієрея Василія Беци звершив освячення скульптури Покрова Божої Матері, що в центрі міста Тетієва на місці Свято-Успенського храму, що згорів у 1920 році.

Благодійник скульптури Мельник Юрій Васильович та міський голова м. Тетієва Майструк Руслан Володимирович були удостоєні ювілейними орденами УПЦ «1025-річчя Хрещення Русі», якими їх нагородив Блаженніший Митрополит Володимир. Будівельники отримали благословенні грамоти архієпископа Августина.

Після освячення у міському парку розпочалися урочисті заходи з нагоди святкування Дня міста, під час яких релігійна громада Свято-Успенського храму м. Тетієва в лиці настоятеля протоієрея Василія Волянюка була удостоєна грамотою міського голови та грошовою премією за зразкове утримання храму та прилеглої території.

Голодний В’ячеслав,

прес-служба Білоцерківської єпархії

 

Святкування 1025-річчя Хрещення Київської Русі на Рокитнянщині

_DSC012323 липня 2013 року в смт Рокитне відбулися заходи з нагоди святкування 1025-річчя Хрещення Київської Русі. Розпочалось  святкування з подячного молебню, який очолив благочинний Рокитнянського округу протоієрей Олександр Тарасюк з духовенством району в древньому Свято-Михайлівському храмі у с. Острів.

   

Богуслав. Концерт з нагоди святкування 1025-річчя Хрещення Русі

348-216 травня з благословення архієпископа Білоцерківського і Богуславського Августина у рамках святкування 1025-річчя Хрещення Русі в актовій залі Богуславського гуманітарного педагогічного коледжу ім. І.С. Нечуя-Левицького відбувся концерт камерної музики для викладачів, студентів та гостів коледжу.

 

Благодійна акція "Діти допомагають дітям"

20130331_110900_HDRВихованці недільної школи храму Архістратига Михаїла у с. Матюшах Білоцерківського благочиння провели благодійну акцію "Діти допомагають дітям". Дана акція спрямована на підтримку сімей з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах, а також дітей-інвалідів.

Молоді волонтери привезли до Спасо-Преображенського20130331_110955_HDR кафедрального собору у м. Білій Церкві художні роботи, які самі виготовили на заняттях у недільній школі. Вони продавали свої роботи, збираючи таким способом пожертви для хворих. Отримані з акції кошти діти передадуть хворим дітям у с. Матюшах.

Прес-служба Білоцерківської єпархії

Благодійна акція "Діти допомагають дітям"
Благодійна акція

   

Священики Миронівського благочиння мали зустріч з інспекторами Держтехногенбезпеки та Службою порятунку

PICT035228 березня у Свято-Михайлівському храмі у м. Миронівка відбулись збори духовенства Миронівського благочиння, які очолив благочинний округу протоієрей Андрій Оленин.

Під час зборів відбулася зустріч духовенства з інспекторами Миронівського РВ ГУ Держтехногенбезпеки та Службою порятунку 101. Священикам було проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу,PICT0353 додатково проінструктовано щодо дотримання правил пожежної безпеки, особливо під час святкування Великодніх свят.

Прес-служба Миронівського благочиння

 

Збори духовенства Кагарлицького благочиння

DSC_07246 березня на зборах духовенства Кагарлицького благочиння були розглянуті питання підготовки до Великого посту, духовного стану парафій благочиння та належного стану церковно-господарської документації. Заслухані доповіді помічників благочинного: прот. Василія Каліки про результати зборів помічників благочинних з молодіжної роботи і про підготовку кандидатів на Фестиваль молоді Білоцерківської єпархії; прот. Іоанна Синюка про роботу семінару в м. Володарці з питань викладання предмету «Біблійна історія та християнська етика», та підготовку до такого ж семінару в м. Богуславі (до речі, 5 з 10 священиків благочиння є викладачами цього предмету); свящ. Владислава Коцюби про створення місіонерської школи в с. Горохове з залученням до навчально-виховного процесу священиків благочиння (подається на затвердження єпархіального архієрея).

Серед іншого розглянуто актуальне питання про збір коштів на лікування прийомної дитини сім’ї Злобенків. Вирішено звернутися кожному священику до своїх вірян і провести збір пожертв для цієї сім’ї.

 

   

Сторінка 4 з 32

Баннери

Официальный сайт Русской Православной Церкви / Патриархия.ru


06904


Иоанн. Сайт для ищущих...

Монастыри и храмы УПЦ

Контакти

Єпархіальне управління
м. Біла Церква, вул. Гагаріна,12
тел. (04563) 9-15-49
e-mail: bc.diocese@i.ua

Вхід для користувачів