Понеділок, 16 липня, 2018
Білоцерківська Єпархія | Українська Православна Церква
   
Розмір шрифту
Цитати

Вісті з благочинь

Богуслав. Благочинний району благословив військовозобов’язаних на військові навчання

DSCN477720 березня, у зв’язку з оголошеною в Україні частковою мобілізацією військовозобов’язаних, військовим комісаріатом в м. Богуславі було проведено відправку мобілізованих.

До участі у проведені заходу було запрошено членів ветеранських  громадських організацій, воїнів запасу.

Благочинний Богуславського району, настоятель Свято-Троїцького кафедрального собору у м. Богуславі протоієрей Михаїл Залізницький, благословив військовозобов’язаних і побажав їм успіхів у військовому навчанні та мирного неба над головою.

У заході взяли участь голова Богуславської райдержадміністрації Дубас Б.А., перший заступник голови райдержадміністрації Резніченко А.Л., заступник голови райдержадміністрації Салата О.П., голова Богуславської районної організації «Ветерани України» Павленко М.О., голова Богуславської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Циганенко В.С. та інші посадові особи.

 

м. Тетіїв. Освячення скульптури Покрова Божої Матері

DSC050921 вересня, свято Різдва Пресвятої Богородиці, з благословення архієпископа Білоцерківського і Богуславського Августина, благочинний Тетіївського округу протоієрей Василій Волянюк у співслужінні протоієрея Сергія Грабовенка та протоієрея Василія Беци звершив освячення скульптури Покрова Божої Матері, що в центрі міста Тетієва на місці Свято-Успенського храму, що згорів у 1920 році.

Благодійник скульптури Мельник Юрій Васильович та міський голова м. Тетієва Майструк Руслан Володимирович були удостоєні ювілейними орденами УПЦ «1025-річчя Хрещення Русі», якими їх нагородив Блаженніший Митрополит Володимир. Будівельники отримали благословенні грамоти архієпископа Августина.

Після освячення у міському парку розпочалися урочисті заходи з нагоди святкування Дня міста, під час яких релігійна громада Свято-Успенського храму м. Тетієва в лиці настоятеля протоієрея Василія Волянюка була удостоєна грамотою міського голови та грошовою премією за зразкове утримання храму та прилеглої території.

Голодний В’ячеслав,

прес-служба Білоцерківської єпархії

   

Святкування 1025-річчя Хрещення Київської Русі на Рокитнянщині

_DSC012323 липня 2013 року в смт Рокитне відбулися заходи з нагоди святкування 1025-річчя Хрещення Київської Русі. Розпочалось  святкування з подячного молебню, який очолив благочинний Рокитнянського округу протоієрей Олександр Тарасюк з духовенством району в древньому Свято-Михайлівському храмі у с. Острів.

 

Богуслав. Концерт з нагоди святкування 1025-річчя Хрещення Русі

348-216 травня з благословення архієпископа Білоцерківського і Богуславського Августина у рамках святкування 1025-річчя Хрещення Русі в актовій залі Богуславського гуманітарного педагогічного коледжу ім. І.С. Нечуя-Левицького відбувся концерт камерної музики для викладачів, студентів та гостів коледжу.

   

Благодійна акція "Діти допомагають дітям"

20130331_110900_HDRВихованці недільної школи храму Архістратига Михаїла у с. Матюшах Білоцерківського благочиння провели благодійну акцію "Діти допомагають дітям". Дана акція спрямована на підтримку сімей з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах, а також дітей-інвалідів.

Молоді волонтери привезли до Спасо-Преображенського20130331_110955_HDR кафедрального собору у м. Білій Церкві художні роботи, які самі виготовили на заняттях у недільній школі. Вони продавали свої роботи, збираючи таким способом пожертви для хворих. Отримані з акції кошти діти передадуть хворим дітям у с. Матюшах.

Прес-служба Білоцерківської єпархії

Благодійна акція "Діти допомагають дітям"
Благодійна акція

 

Священики Миронівського благочиння мали зустріч з інспекторами Держтехногенбезпеки та Службою порятунку

PICT035228 березня у Свято-Михайлівському храмі у м. Миронівка відбулись збори духовенства Миронівського благочиння, які очолив благочинний округу протоієрей Андрій Оленин.

Під час зборів відбулася зустріч духовенства з інспекторами Миронівського РВ ГУ Держтехногенбезпеки та Службою порятунку 101. Священикам було проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу,PICT0353 додатково проінструктовано щодо дотримання правил пожежної безпеки, особливо під час святкування Великодніх свят.

Прес-служба Миронівського благочиння

   

Сторінка 4 з 32

Баннери

Официальный сайт Русской Православной Церкви / Патриархия.ru


06904


Иоанн. Сайт для ищущих...

Монастыри и храмы УПЦ

Контакти

Єпархіальне управління
м. Біла Церква, вул. Гагаріна,12
тел. (04563) 9-15-49
e-mail: bc.diocese@i.ua

Вхід для користувачів