Понеділок, 18 грудня, 2017
Білоцерківська Єпархія | Українська Православна Церква
   
Розмір шрифту
Цитати

Вісті з благочинь

Вірні Тетієва прибрали місцеве кладовище

11095402_1450198818605610_1679062934466964208_n28 березня на центральному кладовищі міста Тетієва було проведено суботник. У благородній справі з прибирання та благоустрою території кладовища взяли участь  священики та прихожани Свято-Успенського храму у м. Тетієві та міський голова Руслан Майструк.

 

18 березня у Тетіївській районній бібліотеці відбувся захід-концерт «Благодатний час покаяння»

00818 березня 2015 р.  у центральній районній бібліотеці м. Тетієва православний молодіжний клуб «Ковчег» (керівник протоієрей Ігор Юрша) організував захід-концерт під назвою «Благодатний час покаяння».

У програму концерту були включено піснеспіви Великого посту у виконанні хору Свято-Успенського храму (молодіжний склад), повчання священиків, а також духовна поезія.

На згадку про свято завідуюча бібліотекою Троянська Наталія Іванівна отримала від православної молоді Біблію та духовну літературу.

 

Прес-служба Білоцерківської єпархії
   

м. Тетіїв. Святкування 10-річчя освячення Свято-Успенського храму

DSC00430 вересня, у день пам’яті святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії виповнилось 10 років з дня освячення Свято-Успенського храму у м. Тетієві.

З нагоди ювілею Свято-Успенську парафію відвідали клірики Білоцерківської, Київської та Тульчинської єпархій. Божественну Літургію очолив духівник єпархії, благочинний Володарського округу протоієрей Миколай Сичевський. Йому співслужили благочинні: Гребінківського благочиння (Київська єпархія) архімандрит Ігнатій (Сологуб), Рокитнянського – протоієрей Олександр Тарасюк, Ірпінського (Київська єпархія) – протоієрей Олександр Федоричко, Оратівського (Тульчинська єпархія) – протоієрей Дмитрій Цмокало та Тетіївського – протоієрей Василій Волянюк з священиками благочиння. Після завершення Богослужіння відбувся хресний хід навколо храму, а також подячний молебень.

Другою частиною свята став урочистий захід, приурочений історії будівництва храму, що проходив у Тетіївському районному будинку культури.

Під час свята було продемонстровано аудіоматеріали 1972 року, запис богослужіння протоієрея Іосифа Савіцького, що служив у Тетієві в 1951-1986 р.р., а також відеоролик закладки першого каменя в основу храму, де читає молитву і проголошує проповідь нині покійний протоієрей Петро Сологуб, який служив у Тетієві в 1986-2001 рр.

Було також показано сучасне життя храму, особливо хід робіт з настінного розпису церкви.

Недільна школа також взяла активну участь у святковому заході, інсценувавши історію святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.

На завершення настоятель храму протоієрей Василій Волянюк висловив вдячність священикам, голові Тетіївської райдержадміністрації Кизимишину Василю Йосиповичу, міському голові  Майструку Руслану Володимировичу, благодійникам і жителям міста за труди на слави Святої Церкви та блага українського народу.

Прес-служба Білоцерківської єпархії

 

Богуславське благочиння. Храмове свято у селі Хохітві

DSC0954421 липня, Казанської ікони Пресвятої Богородиці, у храмі на честь Казанської ікони Богородиці у с. Хохітві було звершено святкове Богослужіння. Не дивлячись на те, що храмовий день у селі святкується 4 листопада, цей день для прихожан храму та жителів села є також особливим. Кожна не байдужа людина відчуває допомогу Божої Матері, як в будівництві сільського храму так і в особистому житті, тому богородичні празники святкуються в дані церковні громаді з великим духовним хвилюванням та радістю.

   

Рокитнянське благочиння. Перепоховання воїна Великої Вітчизняної Війни

20140628_10490327 червня у с. Острові Рокитнянського благочиння відбулось перепоховання останків солдата радянської армії часів Великої Вітчизняної війни, яке відправив настоятель Свято-Михайлівського храму у с. Острові протоієрей Андрій Харчишин.

 

Богуслав. Благочинний району благословив військовозобов’язаних на військові навчання

DSCN477720 березня, у зв’язку з оголошеною в Україні частковою мобілізацією військовозобов’язаних, військовим комісаріатом в м. Богуславі було проведено відправку мобілізованих.

До участі у проведені заходу було запрошено членів ветеранських  громадських організацій, воїнів запасу.

Благочинний Богуславського району, настоятель Свято-Троїцького кафедрального собору у м. Богуславі протоієрей Михаїл Залізницький, благословив військовозобов’язаних і побажав їм успіхів у військовому навчанні та мирного неба над головою.

У заході взяли участь голова Богуславської райдержадміністрації Дубас Б.А., перший заступник голови райдержадміністрації Резніченко А.Л., заступник голови райдержадміністрації Салата О.П., голова Богуславської районної організації «Ветерани України» Павленко М.О., голова Богуславської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Циганенко В.С. та інші посадові особи.

   

Сторінка 3 з 32

Баннери

Официальный сайт Русской Православной Церкви / Патриархия.ru


06904


Иоанн. Сайт для ищущих...

Монастыри и храмы УПЦ

Контакти

Єпархіальне управління
м. Біла Церква, вул. Гагаріна,12
тел. (04563) 9-15-49
e-mail: bc.diocese@i.ua

Вхід для користувачів