Неділя, 30 квітня, 2017

Вісті з благочинь

Кагарлицьке благочиння. Допомога психоневрологічному інтернату

IMG_20170202_1605028 лютого, в рамках благодійного проекту «Місія Добра», керівник єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієрей Володимир Дейбук разом із благочинним та кліриками Кагарлицького округу протоієреєм Василієм Синюком організували та передали матеріальну допомогу (одяг) в Стависький психоневрологічний інтернат.dscn2630

Білоцерківська єпархія висловлює подяку усім, хто долучився до справи милосердя та проявив свою любов ─ пожертвував одяг. Адже, коли людина творить справи добра, то змінює світ на краще і дарує віру та надію для нужденних.

Священики Тетіївського благочиння освятили дошкільний навчальний заклад

16229989_1755902258062351_1373280988_o20 січня 2017 р., на запрошення завідуючої  дитсадка «Калинка» у м. Тетієві Любаренко Олександри Миколаївни благочинний Тетіївського округу УПЦ протоієрей Василій Волянюк разом зі священиками: протоієреєм Ігорем Юршою та священиком Олександром Брижатим звершив освячення дошкільного навчального закладу.

Священики м. Тетієва привітали з професійним святом правоохоронців та освятили установу

30 років з дня смерті протоієрея Іосіфа Савіцького

008 серпня 2016 року виповнилося 30 років з дня смерті протоієрея Іосіфа Савіцького, який прослужив у Тетіївському Свято-Миколаївському храмі 35 років (1951-1986рр). З нагоди пам’ятної дати 6 серпня цього року благочинний Тетіївського округу протоієрей Василій Волянюк , протоієрей Василій Яцковський,

Тетіїв. Свято у дитячому садку

img_0126 травня 2016 року дитячий садок №3 «Оленка» міста Тетієва відзначав своє тридцятиріччя. На запрошення завідуючої садочком Шубер Світлани Іванівни на свято були запрошенні священики Тетіївського району, благочинний протоієрей Василій Волянюк, клірик Свято-Успенського храму священик Ігор Юрша та настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці села Стадниця Василій Яцковський. Також на ювілейному святкування були присутні міський голова Руслан Майструк, представники районної влади та благодійних організацій. У вітальному слові протоієрей Василій Волянюк побажав завідуючій, педагогічному колективу та вихованцям дошкільного закладу міцного здоров’я, допомоги Господньої у їхній нелегкій, але дуже потрібній справі та заступництва Пресвятої Богородиці. На згадку про ювілейну подію священик подарував «Закон Божий» та іншу духовну літературу для кожної групи дитячого садочка.

Відповідальний за подання інформації по благочинні

Голодний Вячеслав, тел: (067) 2666921 , тел/факс(04560) 5-13-92

Тетіїв. Святкування дня пам'яті святителя Миколая

10606098_1547550228870468_5836244150841812665_n18 грудня 2015 року представники духовенства Тетіївського благочиння відвідали районний будинок культури, де відбувся святковий концерт для дітей з нагоди дня пам’яті святителя Миколая. Участь у святковому заході взяли вихованці недільної школи та хор Свято-Успенського храму міста Тетієва. Благочинний Тетіївського округу протоієрей Василій Волянюк привітав дітей зі святом та розповів про шанування святителя Миколая в усьому світі.

Сторінка 1 з 32