Вівторок, 19 вересня, 2017

Вісті з благочинь

Парафія села Росави допомогла підготуватися дітям до школи

img_20170827_114937За допомогою доброчинної шкільної ярмарки "Зошит - школярикові", яку впродовж серпня проводив актив Свято-Миколаївський церкви с. Росава Миронівського благочиння, були зібрані подарунки для 9-х дітей з малозабезпечених сімей с. Росава. Адресну допомогу дітям вручить настоятель Свято-Миколаївської парафії священик Олег Горбовський разом з представником органів місцевого самоврядування. Таку акцію громада планує проводити кожного року перед початком навчання у школі.

З вересня цього року у с. Росава розпочнуться заняття недільної школи.

Прес-служба Миронівського благочиння

Міжпарафіяльна підліткова зустріч у м. Білій Церкві

20170530_155037_thumb30 травня 2017 р. з благословення митрополита Білоцерківського і Богуславського Августина на базі парафії преподобного Сергія Радонезького у м. Білій Церкві («Лісова поляна») було проведено чергову міжпарафіяльну зустріч для підлітків. У цьому заході, який організували співробітники єпархіального управління, взяли участь вихованці дитячої хорової школи при Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Білій Церкві, а також учні парафіяльних недільних шкіл у с. Матюші, Терезино Білоцерківського району та у м. Тетієві.

Кагарлицьке благочиння. Допомога психоневрологічному інтернату

IMG_20170202_1605028 лютого, в рамках благодійного проекту «Місія Добра», керівник єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієрей Володимир Дейбук разом із благочинним та кліриками Кагарлицького округу протоієреєм Василієм Синюком організували та передали матеріальну допомогу (одяг) в Стависький психоневрологічний інтернат.dscn2630

Білоцерківська єпархія висловлює подяку усім, хто долучився до справи милосердя та проявив свою любов ─ пожертвував одяг. Адже, коли людина творить справи добра, то змінює світ на краще і дарує віру та надію для нужденних.

Священики Тетіївського благочиння освятили дошкільний навчальний заклад

16229989_1755902258062351_1373280988_o20 січня 2017 р., на запрошення завідуючої  дитсадка «Калинка» у м. Тетієві Любаренко Олександри Миколаївни благочинний Тетіївського округу УПЦ протоієрей Василій Волянюк разом зі священиками: протоієреєм Ігорем Юршою та священиком Олександром Брижатим звершив освячення дошкільного навчального закладу.

Священики м. Тетієва привітали з професійним святом правоохоронців та освятили установу

30 років з дня смерті протоієрея Іосіфа Савіцького

008 серпня 2016 року виповнилося 30 років з дня смерті протоієрея Іосіфа Савіцького, який прослужив у Тетіївському Свято-Миколаївському храмі 35 років (1951-1986рр). З нагоди пам’ятної дати 6 серпня цього року благочинний Тетіївського округу протоієрей Василій Волянюк , протоієрей Василій Яцковський,

Сторінка 1 з 32