Четвер, 27 липня, 2017

Вісті з благочинь

Міжпарафіяльна підліткова зустріч у м. Білій Церкві

20170530_155037_thumb30 травня 2017 р. з благословення митрополита Білоцерківського і Богуславського Августина на базі парафії преподобного Сергія Радонезького у м. Білій Церкві («Лісова поляна») було проведено чергову міжпарафіяльну зустріч для підлітків. У цьому заході, який організували співробітники єпархіального управління, взяли участь вихованці дитячої хорової школи при Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Білій Церкві, а також учні парафіяльних недільних шкіл у с. Матюші, Терезино Білоцерківського району та у м. Тетієві.

Кагарлицьке благочиння. Допомога психоневрологічному інтернату

IMG_20170202_1605028 лютого, в рамках благодійного проекту «Місія Добра», керівник єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієрей Володимир Дейбук разом із благочинним та кліриками Кагарлицького округу протоієреєм Василієм Синюком організували та передали матеріальну допомогу (одяг) в Стависький психоневрологічний інтернат.dscn2630

Білоцерківська єпархія висловлює подяку усім, хто долучився до справи милосердя та проявив свою любов ─ пожертвував одяг. Адже, коли людина творить справи добра, то змінює світ на краще і дарує віру та надію для нужденних.

Священики Тетіївського благочиння освятили дошкільний навчальний заклад

16229989_1755902258062351_1373280988_o20 січня 2017 р., на запрошення завідуючої  дитсадка «Калинка» у м. Тетієві Любаренко Олександри Миколаївни благочинний Тетіївського округу УПЦ протоієрей Василій Волянюк разом зі священиками: протоієреєм Ігорем Юршою та священиком Олександром Брижатим звершив освячення дошкільного навчального закладу.

Священики м. Тетієва привітали з професійним святом правоохоронців та освятили установу

30 років з дня смерті протоієрея Іосіфа Савіцького

008 серпня 2016 року виповнилося 30 років з дня смерті протоієрея Іосіфа Савіцького, який прослужив у Тетіївському Свято-Миколаївському храмі 35 років (1951-1986рр). З нагоди пам’ятної дати 6 серпня цього року благочинний Тетіївського округу протоієрей Василій Волянюк , протоієрей Василій Яцковський,

Тетіїв. Свято у дитячому садку

img_0126 травня 2016 року дитячий садок №3 «Оленка» міста Тетієва відзначав своє тридцятиріччя. На запрошення завідуючої садочком Шубер Світлани Іванівни на свято були запрошенні священики Тетіївського району, благочинний протоієрей Василій Волянюк, клірик Свято-Успенського храму священик Ігор Юрша та настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці села Стадниця Василій Яцковський. Також на ювілейному святкування були присутні міський голова Руслан Майструк, представники районної влади та благодійних організацій. У вітальному слові протоієрей Василій Волянюк побажав завідуючій, педагогічному колективу та вихованцям дошкільного закладу міцного здоров’я, допомоги Господньої у їхній нелегкій, але дуже потрібній справі та заступництва Пресвятої Богородиці. На згадку про ювілейну подію священик подарував «Закон Божий» та іншу духовну літературу для кожної групи дитячого садочка.

Відповідальний за подання інформації по благочинні

Голодний Вячеслав, тел: (067) 2666921 , тел/факс(04560) 5-13-92

Сторінка 1 з 32