Вівторок, 17 липня, 2018
Білоцерківська Єпархія | Українська Православна Церква
   
Розмір шрифту
Цитати

Новое

Керуючий єпархією привітав ігуменю Білоцерківського жіночого монастиря з днем тезоімеництва

img_688230 березня, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин відвідав Білоцерківський жіночий монастир святої рівноапостольної Марії Магдалини, де у співслужінні духовенства обителі очолив Божественну літургію Напередосвячених Дарів.

 

Діти недільних парафіяльних шкіл відвідали Білоцерківський медичний коледж

img_526128 березня у рамках єпархіальної соціальної програми для дітей-підлітків "Обери професію", діти та підлітки - вихованці недільних шкіл: при Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Біла Церква та храмів у смт. Терезине, с. Матюші разом зі священиками відвідали КВНЗ КОР "Білоцерківський медичний коледж". На порозі навчального закладу їх гостинно зустрів директор коледжу Фуголь Володимир Васильович та лікар-інфекціоніст Лугова Таміла Михайлівна.

 

Говіння духовенства. Відзначення священиків черговими богослужбовими відзнаками

img_676628 березня у середу 6-ої седмиці Великого посту митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин очолив Божественну літургію Напередосвячених Дарів у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Білій Церкві.

   

Митрополит Августин відвідав Українське біблійне товариство

img_669827 березня, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин взяв участь у засіданні круглого столу Українського біблійного товариства. Темою обговорення було питання про підготовку відзначення Року Божого Слова в Україні.

 

У неділю 5-ту Великого посту митрополит Августин звершив Богослужіння у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Біла Церква

img_656825 березня, у неділю, митрополит Августин звершив Божественну літургію та виголосив проповідь у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Біла Церква.

Богослужіння супроводжувалося сурдоперекладом.

Увечері, архіпастир очолив вечірнє Богослужіння з читанням Акафісту Страстям Христовим. Проповідь виголосив клірик собору священик Сергій Сиротинський.

   

Сторінка 2 з 478

Баннери

Официальный сайт Русской Православной Церкви / Патриархия.ru


06904


Иоанн. Сайт для ищущих...

Монастыри и храмы УПЦ

Контакти

Єпархіальне управління
м. Біла Церква, вул. Гагаріна,12
тел. (04563) 9-15-49
e-mail: bc.diocese@i.ua

Вхід для користувачів