Понеділок, 18 грудня, 2017
Білоцерківська Єпархія | Українська Православна Церква
   
Розмір шрифту
Цитати

Новое

Освячення престолів у Володарці та Миронівці

img_956125 листопада митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин відвідав парафію Трьох святителів у смт. Володарці, настоятелем якої є протоієрей Михаїл Рискін. Разом із Преосвященнішим єпископом Фастівським Даміаном, вікарієм Київської Митрополії було звершено освячення престолу та відправлено Божественну літургію. Митрополит Августин виголосив проповідь.

 

Біла Церква. Благодійна акція до Міжнародного дня інвалідів

2017-11-28_15201229-30 листопада, з нагоди відзначення Міжнародного дня інвалідів, у Білоцерківському міськрайонному центрі зайнятості відбудеться Друга Благодійна виставка-ярмарок робіт художньо-прикладного мистецтва людей з особливими потребами − «Руками створена краса». Мета акції: привернення уваги суспільства до вирішення проблем людей з інвалідністю. Кошти зібрані від реалізації виробів будуть використані на потреби людей з інвалідністю.

 

Керуючий єпархією очолив делегацію в Австралію

З 11 по 24 листопада, з благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин очолив делегацію, яка відвідала святині Австралії. Детальний звіт про поїздку буде пізніше.

Прес-служба Білоцерківської єпархії

   

«Ми є у тебе, Україно!» - фестиваль талантів, мужності і гідності

dsc_146018 листопада  в Київському міському  Палаці ветеранів відбувся фінальний тур постійно діючого фестивалю культури і творчості для людей з інвалідністю «Ми є у тебе, Україно!» Учасниками фестивалю стали особливі люди, дорослі і діти, яких поєднала не тільки любов до мистецтва, а й любов до життя і неймовірна сила духу, сила, яка допомагає їм боротися з хворобами, випробуванням долі і дає надію на світле майбутнє.

 

Архієпископ Сєверодонецький і Старобільський Никодим звершив Літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Біла Церква

2017-11-14_12362412 листопада у неділю, з благословення митрополита Білоцерківського і Богуславського Августина, Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Біла Церква очолив Високопреосвященніший Никодим, архієпископ Сєверодонецький і Старобільський.

   

Сторінка 2 з 465

Баннери

Официальный сайт Русской Православной Церкви / Патриархия.ru


06904


Иоанн. Сайт для ищущих...

Монастыри и храмы УПЦ

Контакти

Єпархіальне управління
м. Біла Церква, вул. Гагаріна,12
тел. (04563) 9-15-49
e-mail: bc.diocese@i.ua

Вхід для користувачів