Середа, 18 жовтня, 2017
Білоцерківська Єпархія | Українська Православна Церква
   
Розмір шрифту
Цитати

Новое

Митрополит Августин очолив молебень і проводи Святогірської ікони Пресвятої Богородиці

img_139626 липня митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин у співслужінні кліриків Спасо-Преображенського кафедрального собору у м. Білій Церкві очолив молебень перед Святогірською іконою Пресвятої Богородиці. Архіпастир висловив подяку усім, хто благословили і організували перебування східної святині України в Білій Церкві. Він побажав пастві помочі Божої і Покрову Пресвятої Богородиці у всіх благих справах.

 

Дияконська хіротонія у Спасо-Преображенському кафедральному соборі

img_132324 липня, пам'ять святої рівноапостольної великої княгині Ольги, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин разом із Високопреосвященнішим архієпископом Ровеньківським і Свердловським Пантелеімоном у співслужінні намісника Білоцерківського чоловічого монастиря преподобного Серафима Саровського з братією обителі у священному сані, клірика Свято-Успенської Святогірської Лаври архімандрита Дісідєрія, кліриків єпархії відправив Божественну літургію.

 

Київ. Керуючий Білоцерківською єпархією взяв участь у святковому Богослужінні

20170723091349_img_117423 липня, Неділя 7-ма після П’ятидесятниці, пам’ять преподобного Антонія Печерського, Київського, начальника усіх руських ченців, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію на площі перед Успенським собором Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. У числі єпископату УПЦ та представників Помісних Православних Церков, у Богослужінні взяв участь митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин.

   

Вірні Білоцерківської єпархії зустріли Святогірську ікону Пресвятої Богородиці

img_104822 липня духовенство і вірні Білоцерківської єпархії на чолі з митрополитом Білоцерківським і Богуславським Августином зустріли Святогірську ікону Пресвятої Богородиці. Хресною ходою святиня була принесена до Спасо-Преображенського кафедрального собору у м. Біла Церква.

 

Керуючий єпархією звершив чин освячення місця під будівництво нового храму

img_093618 липня, у другій половині дня, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин відвідав смт. Ставище, де відбулася історична подія − закладка наріжного каменя у фундамент храму на честь апостола Андрія Первозванного, що буде споруджуватися. У сам камінь було закладено часточки мощів апостола Андрія Первозванного та апостола від 70-ти Андроніка. Архіпастир очолив Богослужіння та виголосив проповідь. Йому співслужили секретар єпархії протоієрей Михаїл Кобулей, благочинний протоієрей Андрій Пустовгар та духовенство Ставищенського благочиння.

   

Сторінка 10 з 460

Баннери

Официальный сайт Русской Православной Церкви / Патриархия.ru


06904


Иоанн. Сайт для ищущих...

Монастыри и храмы УПЦ

Контакти

Єпархіальне управління
м. Біла Церква, вул. Гагаріна,12
тел. (04563) 9-15-49
e-mail: bc.diocese@i.ua

Вхід для користувачів