Неділя, 25 березня, 2018
Білоцерківська Єпархія | Українська Православна Церква
   
Розмір шрифту
Цитати

Новое

У неділю 30-ту після П'ятидесятниці митрополит Августин звершив Літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Біла Церква

img_150431 грудня у неділю святих отець митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Біла Церква та виголосив проповідь.

 

Керуючий єпархією привітав першого проректора Білоцерківського національного аграрного університету з ювілеєм

img_144728 грудня митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин відвідав Білоцерківський національний аграрний університет, де мав зустріч з першим проректором Новаком Віталієм Петровичем. Архіпастир привітав Віталія Петровича з 45-річчям педагогічної діяльності та вручив йому орден Української Православної Церкви святого благовірного князя Ярослава Мудрого, якого його удостоїв Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

 

Збори духовенства єпархії

img_141228 грудня у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Білій Церкві під головуванням митрополита Білоцерківського і Богуславського Августина відбулися щорічні підсумкові збори духовенства Білоцерківської єпархії.

   

Керуючий єпархією звершив пресвітерську хіротонію

img_1268

25 грудня, пам'ять святителя Спиридона Триміфунтського, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин відвідав парафію святителя Спиридона Триміфунтського у селі Шамраївці Сквирського благочиння, настоятелем якої є протоієрей Василій Омельченко.

 

У неділю 29-ту після П'ятидесятниці митрополит Августин звершив Літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Біла Церква

img_110624 грудня за Божественною літургією у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Біла Церква митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин виголосив проповідь.

   

Сторінка 10 з 476

Баннери

Официальный сайт Русской Православной Церкви / Патриархия.ru


06904


Иоанн. Сайт для ищущих...

Монастыри и храмы УПЦ

Контакти

Єпархіальне управління
м. Біла Церква, вул. Гагаріна,12
тел. (04563) 9-15-49
e-mail: bc.diocese@i.ua

Вхід для користувачів