Понеділок, 16 липня, 2018
Білоцерківська Єпархія | Українська Православна Церква
   
Розмір шрифту
Цитати

Новое

Митрополит Августин очолив Богослужіння Навечір’я Богоявлення та Хрещення Господнього у Спасо-Преображенському соборі у м. Біла Церква

IMG_293718 січня, Навечір’я Хрещення Господнього, у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Білій Церкві було звершено вечірню з літургією святителя Василія Великого до свята Хрещення Господнього. Богослужіння очолив митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин у співслужінні духовенства кафедрального собору та братії Свято-Серафимівського чоловічого монастиря у м. Білій Церкві.

 

Престольне свято Білоцерківського чоловічого монастиря преп. Серафима Саровського

15 січня у день пам'яті преподобного Серафима Саровського митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин звершив Божественну літургію у приділі на честь преподобного Серафима у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Білій Церкві.

 

Біла Церква. Збори дружин священиків. Архієрейська ялинка для дітей

img_2666

14 січня у неділю перед Хрещенням Господнім, свято Обрізання Господнє, пам'ять святителя Василія Великого, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин звершив Божественну літургію та виголосив проповідь у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Білій Церкві.

   

Архієрейське Богослужіння у Кагарлику

img_263513 січня, пам'ять святителя Петра Могили, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин, у співслужінні секретаря та духовенства єпархії звершив Божественну літургію у Свято-Троїцькому храмі у місті Кагарлику, настоятелем якого є благочинний Кагарлицького округу протоієрей Василій Синюк.

 

Традиційне свято колядок у Тетієві

img_241110 січня, на запрошення благочинного Тетіївського округу протоієрея Василія Волянюка, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин звершив візит до Тетієва, де у Свято-Успенському храмі відправив Божественну літургію та виголосив проповідь.

   

Сторінка 10 з 478

Баннери

Официальный сайт Русской Православной Церкви / Патриархия.ru


06904


Иоанн. Сайт для ищущих...

Монастыри и храмы УПЦ

Контакти

Єпархіальне управління
м. Біла Церква, вул. Гагаріна,12
тел. (04563) 9-15-49
e-mail: bc.diocese@i.ua

Вхід для користувачів