Понеділок, 18 грудня, 2017
Білоцерківська Єпархія | Українська Православна Церква
   
Розмір шрифту
Цитати

Новое

Митрополит Августин освятив відновлений храм на Богуславщині

img_54757 вересня митрополит Білоцерківський та Богуславський Августин відвідав село Москаленки Богуславського благочиння, де звершив освячення Свято-Миколаївського храму, настоятелем якого є священик Миколай Шелельо.

 

Збори духовенства єпархії

img_51275 вересня у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Білій Церкві під головуванням митрополита Білоцерківського і Богуславського Августина відбулися збори духовенства єпархії.

 

Керуючий єпархією відвідав Ставищенське і Тетіївське благочиння

img_49063 вересня, неділя 13-та після П'ятидесятниці, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин відвідав Свято-Успенський храм у селі Розкішному Ставищенського благочиння, з нагоди 20-річчя від дня його освячення.

   

Клірики єпархії привітали педагогів, студентів та учнів з Днем знань

img_48221 вересня священнослужителі Білоцерківської єпархії взяли участь у святі Першого дзвоника у загальноосвітніх школах та інших навчальних закладах. Зокрема, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин на запрошення директора Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу Ружицького В.А.відвідав урочисту лінійку цього комунального навчального закладу, де виголосив молитву перед навчанням, звернувся до присутніх зі словами привітання і Божого благословення і побажання успіхів.

 

Соціальний відділ єпархії допоміг підготуватися дітям до школи

pomoch_simyam28 серпня, керівник Соціального відділу єпархії протоієрей Володимир Дейбук передав спілці малозабезпечених сімей "Ластівонька" 70 канцелярських наборів для школяра. Кошти для цієї справи були отримані на Благодійному ярмарку "Преображенський", що проходила на території Спасо-Преображенського кафедрального собору у м. Біла Церква з 15 до 17 серпня.

Прес-служба Білоцерківської єпархії

   

Сторінка 9 з 465

Баннери

Официальный сайт Русской Православной Церкви / Патриархия.ru


06904


Иоанн. Сайт для ищущих...

Монастыри и храмы УПЦ

Контакти

Єпархіальне управління
м. Біла Церква, вул. Гагаріна,12
тел. (04563) 9-15-49
e-mail: bc.diocese@i.ua

Вхід для користувачів