Понеділок, 18 грудня, 2017
Білоцерківська Єпархія | Українська Православна Церква
   
Розмір шрифту
Цитати

Новое

Керуючий єпархією звершив дияконську хіротонію у Ржищеві

img_632719 вересня, свято Спомин чуда Архістратига Михаїла в Хонех, Керуючий єпархією, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин відвідав Свято-Троїцьку парафію у м. Ржищеві, настоятелем якої є благочинний Ржищівського округу протоієрей Михаїл Афонін.

 

Архієрейське Богослужіння у Ковалівському монастирі

img_617017 вересня, неділя 15-та після П'ятидесятниці, митрополит Білоцерківський  і Богуславський Августин, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, звершив Божественну літургію у Свято-Анастасіївському монастирі у с. Ковалівці Київської єпархії. За Богослужінням співав дитячий хор Білоцерківської єпархіальної хорової школи під керівництвом Жиженко Ксенії.

 

Митрополит Августин взяв участь в урочистих заходах з нагоди 985-ї річниці заснування міста Білої Церкви

img_596616 вересня з нагоди Дня міста Білої Церкви, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин разом із духовенством звершив молебень на Замковій Горі, дитинцю древнього міста Юр'єва − Білої Церкви. Потім владика разом із міським головою, Геннадієм Диким та білоцерківцями пройшов ходою від міськвиконкому до Замкової Годи, де виголосив вітання та благословення усім, хто трудиться над розбудовою міста на Росі, його духовного й матеріального багатства, благоустрою й затишку.  

   

Архіпастирський візит до села Бикова Гребля

img_587412 вересня, благовірного князя Олександра Невського, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин відвідав Олександро-Невську парафію у селі Бикова Гребля Білоцерківського благочиння, з нагоди 25-річчя від дня її відкриття.

 

Архієрейські Богослужіння у Спасо-Преображенському кафедральному соборі

img_568210 вересня, неділя 14-та після П'ятидесятниці, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин очолив Божественну літургію та виголосив проповідь у Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

   

Сторінка 8 з 465

Баннери

Официальный сайт Русской Православной Церкви / Патриархия.ru


06904


Иоанн. Сайт для ищущих...

Монастыри и храмы УПЦ

Контакти

Єпархіальне управління
м. Біла Церква, вул. Гагаріна,12
тел. (04563) 9-15-49
e-mail: bc.diocese@i.ua

Вхід для користувачів