Понеділок, 16 липня, 2018
Білоцерківська Єпархія | Українська Православна Церква
   
Розмір шрифту
Цитати

Новое

У суботу та неділю м'ясопусну митрополит Августин звершив Богослужіння у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Біла Церква

img_414610 лютого, Вселенська батьківська (м'ясопусна) субота митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин у співслужінні духовенства кафедрального собору відправив у головному храмі єпархії Божественну літургію і панахиду.

 

Предстоятель УПЦ провів нараду з духовенством Київщини

dsc_4322-685x10229 лютого в актовій залі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври відбулася нарада духовенства з єпархій, територіально розташованих в межах Київської області, яку очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій. 

 

Керуючий єпархією отримав диплом з відзнакою соціального педагога

img_38268 лютого у приміщенні Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу відбулося вручення дипломів випускникам 2018 року за спеціальністю "Соціальна педагогіка" та "Початкова освіта".

Пройшовши 4-річний курс навчання, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин та сім священиків Білоцерківської єпархії отримали дипломи соціального педагога.

   

Освячення куполів та накупольних хрестів для храму апп. Петра і Павла у м. Біла Церква

img_37126 лютого митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин відвідав парафію апостолів Петра і Павла у м. Біла Церква, де настоятелем є протоієрей Олександр Захарчук. У співслужінні благочинного протоієрея Валерія Тихоненка та духовенства Білоцерківського благочиння архіпастир звершив чин освячення накупольних хрестів.

 

У неділю про блудного сина Керуючий єпархією відправив Літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі

IMG_36834 лютого, Собор новомучеників і сповідників Церкви Руської, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин у співслужінні духовенства звершив Божественну літургію та виголосив проповідь у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Біла Церква.
За Богослужінням було відправлено заупокійну літію за спочилих християн, які постраждали за віру у XX столітті. 

   

Сторінка 8 з 478

Баннери

Официальный сайт Русской Православной Церкви / Патриархия.ru


06904


Иоанн. Сайт для ищущих...

Монастыри и храмы УПЦ

Контакти

Єпархіальне управління
м. Біла Церква, вул. Гагаріна,12
тел. (04563) 9-15-49
e-mail: bc.diocese@i.ua

Вхід для користувачів