Понеділок, 16 липня, 2018
Білоцерківська Єпархія | Українська Православна Церква
   
Розмір шрифту
Цитати

Новое

Сім'ї з дитячого оздоровчого центру «Шанс» побували в резиденції митрополита

img_411116 лютого у приміщені архієрейської резиденції у м. Білій Церкві відбулася зустріч дітей та дорослих, що мають особливі потреби (Білоцерківський дитячо-оздоровчого центр «Шанс») з митрополитом Білоцерківським і Богуславським Августином.

 

Керуючий єпархією зустрівся з учнями загальноосвітніх шкіл Білої Церкви

img_447915 лютого, у другій половині дня митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин прийняв у архієрейській резиденції дітей загальноосвітніх шкіл, які брали участь у щорічному конкурсі малюнків "Різдвяна зірка". Архіпастир провів для дітей екскурсію резиденцією, розповів про свято Стрітення Господнього, після чого вручив їм архієрейські грамоти та гостинці. Далі фото на пам'ять і солодкий стіл з владикою.

 

На Стрітення Господнє митрополит Августин очолив Богослужіння у храм-каплиці на честь вмч. Георгія Побідоносця

img_440715 лютого, Стрітення Господнє, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин очолив Божественну Літургію у храм-каплиці на честь великомученика Георгія Побідоносця у м. Білій Церкві (масив Леваневського), настоятелем якого є протоієрей Вадим Оляницький. Згідно церковного статуту, владика, перед початком Богослужіння, звершив чин освячення церковних свічок.

   

Збори благочинних єпархії

img_430713 лютого у приміщенні Білоцерківського єпархіального управління відбулися збори благочинних, які очолив Керуючий єпархією митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин. У зборах також взяли участь намісники монастирів єпархії.

 

У день пам'яті Трьох святителів Керуючий єпархією очолив Богослужіння у Ржищеві

img_422212 лютого, Собор вселенських учителів і святителів Василія Великого, Григорія Богослова та Іоанна Златоуста, на запрошення благочинного Ржищівського округу протоієрея Михаїла Афоніна, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин звершив Божественну літургію у приділі на честь Трьох святителів Свято-Троїцького храму у м. Ржищеві та виголосив проповідь.

   

Сторінка 7 з 478

Баннери

Официальный сайт Русской Православной Церкви / Патриархия.ru


06904


Иоанн. Сайт для ищущих...

Монастыри и храмы УПЦ

Контакти

Єпархіальне управління
м. Біла Церква, вул. Гагаріна,12
тел. (04563) 9-15-49
e-mail: bc.diocese@i.ua

Вхід для користувачів