Понеділок, 18 грудня, 2017
Білоцерківська Єпархія | Українська Православна Церква
   
Розмір шрифту
Цитати

Новое

Митрополит Августин очолив першу Літургію у храмі Різдва Христового у м. Біла Церква

img_7708-0011 жовтня, неділя 17-та після П'ятидесятниці, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин звершив мале освячення храму Різдва Христового у м. Біла Церква, що на масиві Леваневського, першу Божественну літургію та виголосив проповідь.

 

Керуючий єпархією відвідав парафію у с. Голодьки Тетіївського благочиння

img_751227 вересня, Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин відвідав Хресто-Воздвиженську парафію у с. Голодьки Тетіївського благочиння, настоятелем якої є протоієрей Василій Беца.

 

Святкування Святогірської Зимненської ікони Пресвятої Богородиці

img_701224 вересня, неділя 16-та після П'ятидесятниці, свято на честь Святогірської Зимненської ікони Божої Матері, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин, з благословення Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України, очолив Божественну Літургію на площі перед Успенським собором монастиря та виголосив проповідь.

   

Архієрейське Богослужіння у Миронівському благочинні

img_683621 вересня у день свята Різдва Пресвятої Богородиці митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин відвідав село Тулинці Миронівського благочиння.

 

У день ювілею 25-річчя архієрейського служіння митрополит Августин освятив храм у Тетіївському благочинні

img_655520 вересня, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин відвідав храм святого великомученика Георгія Побідоносця у с. Софіполь Тетіївського благочиння, т.в.о. настоятеля якого є благочинний Тетіївського округу протоієрей Василій Волянюк.

   

Сторінка 7 з 465

Баннери

Официальный сайт Русской Православной Церкви / Патриархия.ru


06904


Иоанн. Сайт для ищущих...

Монастыри и храмы УПЦ

Контакти

Єпархіальне управління
м. Біла Церква, вул. Гагаріна,12
тел. (04563) 9-15-49
e-mail: bc.diocese@i.ua

Вхід для користувачів