Понеділок, 16 липня, 2018
Білоцерківська Єпархія | Українська Православна Церква
   
Розмір шрифту
Цитати

Новое

Богослужіння неділі Торжества Православ'я

img_530525 лютого, Неділя 1-ша Великого посту, Торжество Православ’я, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин очолив у Спасо-Преображенському соборі в м. Білій Церкві чин Торжества Православ’я, який завершився Хресним ходом навколо собору з іконами та іншими святинями. Потім владика відправив Божественну літургію і виголосив проповідь. Архіпастир також провів нараду разом із ключарем собору ієромонахом Олексієм (Сологубом) та трудівниками храму.

 

Архієрейське Богослужіння суботи першої седмиці Великого посту

img_509424 лютого, великомученика Феодора Тирона, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Білій Церкві. Проповідь виголосив насельник Білоцерківського чоловічого монастиря преподобного Серафима Саровського ієродиякон Ігнатій (Сологуб).

 

Архієрейські Богослужіння четверга і п'ятниці першої седмиці Великого посту

img_506022 лютого, четвертого дня Великого посту, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин прочитав заключну четверту частину Великого канону преподобного Андрія Критського у білоцерківських храмах Різдва Христового та блаженної Ксенії Петербурзької та виголосив проповідь.

   

Другого і третього дня Великого посту митрополит Августин звершив Богослужіння у м. Білій Церкві

img_493520 лютого, другого дня Великого посту, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин прочитав II частину Великого канону преподобного Андрія Критського у храмі преподобного Ілії Муромця, а також у жіночому монастирі святої рівноапостольної Марії Магдалини у м. Білій Церкві.

 

Митрополит Августин благословив вірних на початок Великого посту

img_470718 лютого, напередодні початку Великого посту, у неділю сиропусну, спомин Адамового вигнання, прощенну неділю, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин звершив Божественну літургію та виголосив проповідь у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Білій Церкві.

   

Сторінка 6 з 478

Баннери

Официальный сайт Русской Православной Церкви / Патриархия.ru


06904


Иоанн. Сайт для ищущих...

Монастыри и храмы УПЦ

Контакти

Єпархіальне управління
м. Біла Церква, вул. Гагаріна,12
тел. (04563) 9-15-49
e-mail: bc.diocese@i.ua

Вхід для користувачів