Середа, 18 жовтня, 2017
Білоцерківська Єпархія | Українська Православна Церква
   
Розмір шрифту
Цитати

Новое

Керуючий єпархією відвідав Ставищенське і Тетіївське благочиння

img_49063 вересня, неділя 13-та після П'ятидесятниці, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин відвідав Свято-Успенський храм у селі Розкішному Ставищенського благочиння, з нагоди 20-річчя від дня його освячення.

 

Клірики єпархії привітали педагогів, студентів та учнів з Днем знань

img_48221 вересня священнослужителі Білоцерківської єпархії взяли участь у святі Першого дзвоника у загальноосвітніх школах та інших навчальних закладах. Зокрема, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин на запрошення директора Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу Ружицького В.А.відвідав урочисту лінійку цього комунального навчального закладу, де виголосив молитву перед навчанням, звернувся до присутніх зі словами привітання і Божого благословення і побажання успіхів.

 

Соціальний відділ єпархії допоміг підготуватися дітям до школи

pomoch_simyam28 серпня, керівник Соціального відділу єпархії протоієрей Володимир Дейбук передав спілці малозабезпечених сімей "Ластівонька" 70 канцелярських наборів для школяра. Кошти для цієї справи були отримані на Благодійному ярмарку "Преображенський", що проходила на території Спасо-Преображенського кафедрального собору у м. Біла Церква з 15 до 17 серпня.

Прес-служба Білоцерківської єпархії

   

Керуючий єпархією освятив храм на території Кагарлицької виправної колонії №115

img_468129 серпня митрополит Білоцерківський та Богуславський Августин відвідав державну установу «Кагарлицька виправна колонія (№115)», з нагоди освячення храму на честь святої  великомучениці Анастасії Узорішительниці, настоятелем якого є протоієрей Тимофій Лаганович.

 

Парафія села Росави допомогла підготуватися дітям до школи

img_20170827_114937За допомогою доброчинної шкільної ярмарки "Зошит - школярикові", яку впродовж серпня проводив актив Свято-Миколаївський церкви с. Росава Миронівського благочиння, були зібрані подарунки для 9-х дітей з малозабезпечених сімей с. Росава. Адресну допомогу дітям вручить настоятель Свято-Миколаївської парафії священик Олег Горбовський разом з представником органів місцевого самоврядування. Таку акцію громада планує проводити кожного року перед початком навчання у школі.

   

Сторінка 5 з 460

Баннери

Официальный сайт Русской Православной Церкви / Патриархия.ru


06904


Иоанн. Сайт для ищущих...

Монастыри и храмы УПЦ

Контакти

Єпархіальне управління
м. Біла Церква, вул. Гагаріна,12
тел. (04563) 9-15-49
e-mail: bc.diocese@i.ua

Вхід для користувачів