Понеділок, 16 липня, 2018
Білоцерківська Єпархія | Українська Православна Церква
   
Розмір шрифту
Цитати

Новое

Митрополит Августин взяв участь у святкуванні 95-ї річниці Білоцерківського району

img_58796 березня, з нагоди 95-ї річниці від дня заснування Білоцерківського району, на запрошення голови Білоцерківської районної державної адміністрації Геннадія Джегура, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин разом із секретарем єпархії протоієреєм Михаїлом Кобулеєм та головою Адміністративної служби єпархії протоієреєм Валерієм Яблонським відвідав Київський академічний обласний музично-драматичний театр ім. П.К Саксаганського у місті Білій Церкві, де відбулися урочистості.

 

Молебень з нагоди дня пам'яті засновнику Білої Церкви

img_57425 березня, благовірного князя Ярослава Мудрого, духовенство Білої Церкви на чолі з митрополитом Білоцерківським і Богуславським Августином звершили молебень на Замковій Горі − історичному місці заснування Білої Церкви, перед пам'ятником святого благовірного князя Ярослава Мудрого, біля храму святого великомученика Георгія Побідоносця.

 

Керуючий єпархією очолив читання Акафісту Страстям Христовим

img_56544 березня, увечері другої неділі Великого посту митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин звершив у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Білій Церкві вечірнє Богослужіння з читанням Акафісту Страстям Христовим та виголосив проповідь.

Прес-служба Білоцерківської єпархії

   

У другу неділю Великого посту Керуючий єпархією звершив Літургію у Спасо-Преображенському соборі в м. Білій Церкві

img_56404 березня, Неділя 2-га Великого посту, святителя Григорія Палами, архієпископа Фессалонікійського, Собор усіх преподобних Києво-Печерських, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин очолив у Спасо-Преображенському соборі в м. Білій Церкві Божественну літургію і виголосив проповідь.

 

Митрополит Августин відправив заупокійну молитву за воїнів, що визволяли Болгарію від османського ярма

img_55083 березня, з нагоди Дня незалежності Болгарії, 140- річчя визволення від Османського поневолення на старому Звіринецькому кладовищі у Києві, біля пам'ятника воїнам-визволителям, які загинули за Свободу болгарського народу, зібралися керівники Посольства Болгарії в Україні, члени правління Товариства дружби «Україна—Болгарія», представники низки громадських організацій.

   

Сторінка 5 з 478

Баннери

Официальный сайт Русской Православной Церкви / Патриархия.ru


06904


Иоанн. Сайт для ищущих...

Монастыри и храмы УПЦ

Контакти

Єпархіальне управління
м. Біла Церква, вул. Гагаріна,12
тел. (04563) 9-15-49
e-mail: bc.diocese@i.ua

Вхід для користувачів