Середа, 18 жовтня, 2017
Білоцерківська Єпархія | Українська Православна Церква
   
Розмір шрифту
Цитати

Новое

Митрополит Августин взяв участь в урочистих заходах з нагоди 985-ї річниці заснування міста Білої Церкви

img_596616 вересня з нагоди Дня міста Білої Церкви, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин разом із духовенством звершив молебень на Замковій Горі, дитинцю древнього міста Юр'єва − Білої Церкви. Потім владика разом із міським головою, Геннадієм Диким та білоцерківцями пройшов ходою від міськвиконкому до Замкової Годи, де виголосив вітання та благословення усім, хто трудиться над розбудовою міста на Росі, його духовного й матеріального багатства, благоустрою й затишку.  

 

Архіпастирський візит до села Бикова Гребля

img_587412 вересня, благовірного князя Олександра Невського, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин відвідав Олександро-Невську парафію у селі Бикова Гребля Білоцерківського благочиння, з нагоди 25-річчя від дня її відкриття.

 

Архієрейські Богослужіння у Спасо-Преображенському кафедральному соборі

img_568210 вересня, неділя 14-та після П'ятидесятниці, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин очолив Божественну літургію та виголосив проповідь у Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

   

Митрополит Августин освятив відновлений храм на Богуславщині

img_54757 вересня митрополит Білоцерківський та Богуславський Августин відвідав село Москаленки Богуславського благочиння, де звершив освячення Свято-Миколаївського храму, настоятелем якого є священик Миколай Шелельо.

 

Збори духовенства єпархії

img_51275 вересня у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Білій Церкві під головуванням митрополита Білоцерківського і Богуславського Августина відбулися збори духовенства єпархії.

   

Сторінка 4 з 460

Баннери

Официальный сайт Русской Православной Церкви / Патриархия.ru


06904


Иоанн. Сайт для ищущих...

Монастыри и храмы УПЦ

Контакти

Єпархіальне управління
м. Біла Церква, вул. Гагаріна,12
тел. (04563) 9-15-49
e-mail: bc.diocese@i.ua

Вхід для користувачів