Понеділок, 18 грудня, 2017
Білоцерківська Єпархія | Українська Православна Церква
   
Розмір шрифту
Цитати

Новое

Керуючий єпархією представив нового священика для Тетіївського благочиння

img_90874 листопада у день пам'яті Казанської ікони Пресвятої Богородиці митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин відвідав парафію на честь Казанської ікони Богоматері у с. Денихівці Тетіївського благочиння.

 

Священики єпархії взяли участь у святковій зустрічі воїнів 72 Окремої механізованої бригади

1225.big5 листопада на площі перед міськвиконкомом Білої Церкви відбулася урочиста зустріч воїнів 72 Окремої механізованої бригади, які повернулися зі зони бойових дій на Сході України на місце їх постійної дислокації у м. Білій Церкві.

 

Представники єпархії взяли участь у конференції Синодального відділу релігійної освіти, катехізації і місіонерства УПЦ

viber image23 листопада у Свято-Покровській Голосіївській Пустині у м. Києві пройшла Всеукраїнська науково-практична конференція "Біблійна історія та християнська етика" в освітньому просторі України. З благословення Керуючого єпархією у роботі Конференції взяли участь голова єпархіального відділу

   

Керуючий єпархією звершив пресвітерську хіротонію у Білоцерківському благочинні

img_895329 жовтня у неділю 21-шу після П'ятидесятниці митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин відвідав парафію Введення до храму Пресвятої Богородиці у с. Озерне Білоцерківського благочиння.

 

Первомайськ. Митрополит Августин взяв участь у 73-тій річниці визволення України від фашистів

2017-10-30_12351428 жовтня з нагоди свята голова Синодального відділу УПЦ із взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин разом із Преосвященнішим єпископом Вознесенським і Первомайським Олексієм взяв участь у святі у м. Первомайську. Архіпастирі звернулися із вітанням, а також звершили заупокійну літію за всіма загиблими православними воїнами в роки Великої Вітчизняної Війни.

   

Сторінка 4 з 465

Баннери

Официальный сайт Русской Православной Церкви / Патриархия.ru


06904


Иоанн. Сайт для ищущих...

Монастыри и храмы УПЦ

Контакти

Єпархіальне управління
м. Біла Церква, вул. Гагаріна,12
тел. (04563) 9-15-49
e-mail: bc.diocese@i.ua

Вхід для користувачів