Понеділок, 16 липня, 2018
Білоцерківська Єпархія | Українська Православна Церква
   
Розмір шрифту
Цитати

Новое

Соціальний відділ єпархії надав допомогу спілці багатодітних сімей

14 березня співробітник Соціального відділу єпархії Сергій Ващук відвідав Білоцерківську міську громадську організацію "Спілка неповних та багатодітних сімей "Ластівонька", куди передав одяг для дітей та дорослих.

Прес-служба Білоцерківської єпархії

 

Говіння духовенства

img_622514 березня у середу 4-ої седмиці Великого посту митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин очолив Божественну літургію Напередосвячених Дарів у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Білій Церкві.

 

Хрестопоклонна неділя

img_6149

11 березня, неділя 3-я Великого посту, Хрестопоклонна, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин звершив Божественну літургію та виголосив проповідь у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Біла Церква.

   

Керуючий єпархією очолив заупокійне Богослужіння

img_602410 березня у суботу 3-ї седмиці святої Чотиридесятниці митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин у співслужінні кліриків собору та братії Білоцерківського чоловічого монастиря преподобного Серафима Саровського очолив Божественну літургію і панахиду у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Біла Церква.

Проповідь за Богослужінням виголосив ієродиякон Ігнатій (Сологуб).

 

Говіння духовенства

img_59108 березня у середу 3-ої седмиці Великого посту митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин очолив Божественну літургію Напередосвячених Дарів у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Білій Церкві.

Архіпастирю співслужили клірики Білоцерківського, Кагарлицького, Ржищівського, Узинського, Миронівського та Володарського благочинь. Перед початком Богослужіння священики прийняли таїнство Покаяння.

   

Сторінка 4 з 478

Баннери

Официальный сайт Русской Православной Церкви / Патриархия.ru


06904


Иоанн. Сайт для ищущих...

Монастыри и храмы УПЦ

Контакти

Єпархіальне управління
м. Біла Церква, вул. Гагаріна,12
тел. (04563) 9-15-49
e-mail: bc.diocese@i.ua

Вхід для користувачів