Середа, 18 жовтня, 2017
Білоцерківська Єпархія | Українська Православна Церква
   
Розмір шрифту
Цитати

Новое

Святкування Святогірської Зимненської ікони Пресвятої Богородиці

img_701224 вересня, неділя 16-та після П'ятидесятниці, свято на честь Святогірської Зимненської ікони Божої Матері, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин, з благословення Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України, очолив Божественну Літургію на площі перед Успенським собором монастиря та виголосив проповідь.

 

Архієрейське Богослужіння у Миронівському благочинні

img_683621 вересня у день свята Різдва Пресвятої Богородиці митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин відвідав село Тулинці Миронівського благочиння.

 

У день ювілею 25-річчя архієрейського служіння митрополит Августин освятив храм у Тетіївському благочинні

img_655520 вересня, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин відвідав храм святого великомученика Георгія Побідоносця у с. Софіполь Тетіївського благочиння, т.в.о. настоятеля якого є благочинний Тетіївського округу протоієрей Василій Волянюк.

   

Керуючий єпархією звершив дияконську хіротонію у Ржищеві

img_632719 вересня, свято Спомин чуда Архістратига Михаїла в Хонех, Керуючий єпархією, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин відвідав Свято-Троїцьку парафію у м. Ржищеві, настоятелем якої є благочинний Ржищівського округу протоієрей Михаїл Афонін.

 

Архієрейське Богослужіння у Ковалівському монастирі

img_617017 вересня, неділя 15-та після П'ятидесятниці, митрополит Білоцерківський  і Богуславський Августин, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, звершив Божественну літургію у Свято-Анастасіївському монастирі у с. Ковалівці Київської єпархії. За Богослужінням співав дитячий хор Білоцерківської єпархіальної хорової школи під керівництвом Жиженко Ксенії.

   

Сторінка 3 з 460

Баннери

Официальный сайт Русской Православной Церкви / Патриархия.ru


06904


Иоанн. Сайт для ищущих...

Монастыри и храмы УПЦ

Контакти

Єпархіальне управління
м. Біла Церква, вул. Гагаріна,12
тел. (04563) 9-15-49
e-mail: bc.diocese@i.ua

Вхід для користувачів