Понеділок, 18 грудня, 2017
Білоцерківська Єпархія | Українська Православна Церква
   
Розмір шрифту
Цитати

Новое

Керуючий єпархією відвідав парафію у с. Черняхів Ржищівського благочиння

img_95298 листопада, у день пам’яті святого великомученика Димитрія Солунського, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин відвідав парафію у селі Черняхів Ржищівського благочиння, настоятелем якої є протоієрей Михаїл Глущак.

 

Престольне свято Кислівського жіночого монастиря

IMG_93736 листопада ікони Пресвятої Богородиці «Всіх скорботних Радість», митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин відвідав жіночий монастир святих Царствених мучеників у селі Кислівка Таращанського району з нагоди храмового свята обителі. Владика очолив Божественну літургію і виголосив проповідь. Йому співслужили настоятель монастиря архімандрит Трифон (Зінченко), благочинний Таращанського округу протоієрей Сергій Козюк з духовенством благочиння.

 

Святкове богослужіння у Вінниці

img_9241У неділю 5 листопада, з нагоди 55-річчя від дня народження керуючого Вінницькою єпархією, митрополита Вінницького і Барського Симеона, у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Вінниці відбулася урочиста Божественна літургія, у якій взяв участь митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин у числі архієреїв з України, Білорусі, Молдови та Греції, разом зі священиками Вінницької єпархії і численних гостей у священному сані. У Богослужінні також взяв участь голова Адміністративної служби Білоцерківської єпархії протоієрей Валерій Яблонський.

   

Керуючий єпархією представив нового священика для Тетіївського благочиння

img_90874 листопада у день пам'яті Казанської ікони Пресвятої Богородиці митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин відвідав парафію на честь Казанської ікони Богоматері у с. Денихівці Тетіївського благочиння.

 

Священики єпархії взяли участь у святковій зустрічі воїнів 72 Окремої механізованої бригади

1225.big5 листопада на площі перед міськвиконкомом Білої Церкви відбулася урочиста зустріч воїнів 72 Окремої механізованої бригади, які повернулися зі зони бойових дій на Сході України на місце їх постійної дислокації у м. Білій Церкві.

   

Сторінка 3 з 465

Баннери

Официальный сайт Русской Православной Церкви / Патриархия.ru


06904


Иоанн. Сайт для ищущих...

Монастыри и храмы УПЦ

Контакти

Єпархіальне управління
м. Біла Церква, вул. Гагаріна,12
тел. (04563) 9-15-49
e-mail: bc.diocese@i.ua

Вхід для користувачів