Понеділок, 27 березня, 2017

Новое

У неділю 4-ту Великого посту митрополит Августин прийняв вчителів і учнів з Попасної

dsc0000426 березня, пам'ять преподобного Іоанна Ліствичника, митрополит Августин звершив Божественну літургію та виголосив проповідь у кафедральному соборі.

Цього дня Спасо-Преображенський кафедральний собор відвідала делегація у складі педагогів та учнів старших класів з м. Попасна Луганської області.

Богослужіння митрополита Августина на 4-й седмиці Великого посту

dsc_029921 березня, вівторок 4-ої седмиці Великого посту, пам'ять сорока мучеників Севастійських, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин очолив Божественну літургію Напередосвячених Дарів у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Білій Церкві.

У суботу і неділю 3-ї седмиці Великого посту митрополит Августин звершив Богослужіння у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Білій Церкві

dsc0986218 березня у суботу 3-ї седмиці святої Чотиридесятниці митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин очолив Божественну літургію і панахиду у Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

19 березня, неділя Хрестопоклонна, митрополит Августин звершив Божественну літургію та виголосив проповідь у соборі.

Єпархія відправила гуманітарну допомогу жителям Авдіївки

img_20170315_173524_hdr17 березня з єпархії до храму святої рівноапостольної Марії Магдалини у м. Авдіївка (Донецька область) було доставлено близько трьох тон гуманітарної допомоги (картопля, олія, продукти харчування, дитячі засоби гігієни).

Єпархіальне управління висловлює подяку священикам єпархії та парафіянам Спасо-Преображенського кафедрального собору у м. Білій Церкві, які долучилися до формування гуманітарного вантажу, а також протоієрею Димитрію Марандюку за його доставку.

Священики єпархії прийняли таїнство Сповіді у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Білій Церкві

DSC_000515 березня, середа 3-ої седмиці Великого посту, у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Білій Церкві відбулося говіння духовенства чотирьох благочинь. У зв'язку з цим Божественну літургію Напередосвячених Дарів очолив митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин. Йому співслужили клірики Миронівського, Кагарлицького, Тетіївського та Володарського благочинь.

Сторінка 1 з 439