Вівторок, 19 вересня, 2017

Архіпастирський візит до села Бикова Гребля

img_587412 вересня, благовірного князя Олександра Невського, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин відвідав Олександро-Невську парафію у селі Бикова Гребля Білоцерківського благочиння, з нагоди 25-річчя від дня її відкриття.

Архієрейські Богослужіння у Спасо-Преображенському кафедральному соборі

img_568210 вересня, неділя 14-та після П'ятидесятниці, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин очолив Божественну літургію та виголосив проповідь у Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

Митрополит Августин освятив відновлений храм на Богуславщині

img_54757 вересня митрополит Білоцерківський та Богуславський Августин відвідав село Москаленки Богуславського благочиння, де звершив освячення Свято-Миколаївського храму, настоятелем якого є священик Миколай Шелельо.

Збори духовенства єпархії

img_51275 вересня у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Білій Церкві під головуванням митрополита Білоцерківського і Богуславського Августина відбулися збори духовенства єпархії.

Керуючий єпархією відвідав Ставищенське і Тетіївське благочиння

img_49063 вересня, неділя 13-та після П'ятидесятниці, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин відвідав Свято-Успенський храм у селі Розкішному Ставищенського благочиння, з нагоди 20-річчя від дня його освячення.

Сторінка 1 з 457