П'ятниця, 25 травня, 2018

Єпархія переходить на новий сайт

2018-04-009
УВАГА! ДОРОГІ БРАТИ І СЕСТРИ! ВІДВІДУВАЧІ ЦЬОГО САЙТУ!

Повідомляємо Вам, що Білоцерківська єпархія переходить на новий сайт http://bilatserkva.church.ua, який вже функціонує і буде далі розширювати своє інформаційне поле.

З повагою і побажанням миру Божого і благословення,

відповідальний редактор сайту протоієрей Петро Довгун

Архієрейське Богослужіння у Велику Суботу. Благовіщення Пресвятої Богородиці

img_75277 квітня, Велика Субота, Благовіщення Пресвятої Богородиці, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин очолив Вечірню у поєднанні з Божественною літургією святителя Василія Великого у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Білій Церкві та виголосив проповідь. Була також виголошена молитва за мир в Єрусалимі і на всій Святій Землі.

Богослужіння Великих Четверга та П'ятниці

img_73965 квітня, Великий Четвер (Страсний), спомин Тайної Вечері, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин, очолив Божественну літургію святителя Василія Великого у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Білій Церкві.

Керуючий єпархією вручив духовенству чергові священицькі відзнаки

img_72614 квітня, Велика Середа, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин у співслужінні духовенства єпархії звершив у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Біла Церква Літургію Напередосвячених Дарів.

За Богослужінням архіпастир, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вручив духовенству чергові священицькі відзнаки.

У Лазареву суботу і Вербну неділю митрополит Августин звершив Богослужіння у кафедральному соборі

img_713831 березня, Воскрешення праведного Лазаря, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Білій Церкві. Проповідь за Богослужінням прочитав священик Петро Патрев.

Сторінка 1 з 478