Неділя, 30 квітня, 2017

Новое

Митрополит Августин висловив співчуття Блаженнішому Митрополиту Варшавському і всієї Польщі Савві з приводу кончини Високопреосвященнішого архієпископа Вроцлавського і Щецинського кир Ієремії.

otoshel_ko_gospodu_arhiepiskop_vrotslavskiy_i_shchetsinskiy1876516big

ЙОГО БЛАЖЕНСТВУ,
БЛАЖЕННІШОМУ МИТРОПОЛИТУ
ВАРШАВСЬКОМУ І ВСІЄЇ ПОЛЬЩІ
САВВІ

ХРИСТОС ВОСКРЕС!
Ваше Блаженство,
Блаженніший Владико!

У неділю Антипасхи митрополит Августин звершив Літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Білій Церкві

dsc_019223 квітня, неділя 2-га після Пасхи, апостола Фоми, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин очолив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Білій Церкві у співслужінні гостя з Італії архімандрита Августина (Морозова), намісника Білоцерківського чоловічого монастиря на честь преподобного Серафима Саровського та клірика Спасо-Преображенського кафедрального собору священика Сергія Сиротинського. Проповідь після запричасниго стиха виголосив архімандрит Августин.
Після Літургії було звершено заупокійну літію.

Керуючий єпархією відправив Божественну літургію у Ржищівському чоловічому монастирі

dsc_004221 квітня, П'ятниця Світлої седмиці, ікони Божої Матері "Живоносне Джерело" митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин відвідав Ржищівський чоловічий Спасо-Преображенський монастир, намісником якого є ігумен Тихон (Гарасюк).

Священик єпархії відвіз Благодатний Вогонь військовим на схід України

img_8544На Світлій седмиці, з благословення митрополита Білоцерківського і Богуславського Августина,  настоятель храму преподобного Іллі Муромця у м. Біла Церква протоієрей Димитрій Марандюк відвідав військовослужбовців 92-ї окремої механізованої бригади на Сході України. Священик привіз воїнам Єрусалимський Благодатний Вогонь та пасхальні гостинці.

Клірик єпархії благословив призовників Збройних сил України

dsc_0025

У переддень свята Пасхи на території Білоцерківського військового госпіталю відбулася святкова Присяга новобранців, що вступили до лав Збройних сил України.

Своє служіння молоді воїни будуть нести при військовому госпіталі та на території 5-ї площадки 72-ї окремої механізованої бригади, основний склад якої тимчасово дислокується на сході України.

Сторінка 1 з 443