Вівторок, 19 вересня, 2017
Білоцерківська Єпархія | Українська Православна Церква
   
Розмір шрифту
Цитати

Новое

Архіпастирський візит до села Бикова Гребля

img_587412 вересня, благовірного князя Олександра Невського, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин відвідав Олександро-Невську парафію у селі Бикова Гребля Білоцерківського благочиння, з нагоди 25-річчя від дня її відкриття.

 

Архієрейські Богослужіння у Спасо-Преображенському кафедральному соборі

img_568210 вересня, неділя 14-та після П'ятидесятниці, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин очолив Божественну літургію та виголосив проповідь у Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

 

Митрополит Августин освятив відновлений храм на Богуславщині

img_54757 вересня митрополит Білоцерківський та Богуславський Августин відвідав село Москаленки Богуславського благочиння, де звершив освячення Свято-Миколаївського храму, настоятелем якого є священик Миколай Шелельо.

   

Збори духовенства єпархії

img_51275 вересня у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Білій Церкві під головуванням митрополита Білоцерківського і Богуславського Августина відбулися збори духовенства єпархії.

 

Керуючий єпархією відвідав Ставищенське і Тетіївське благочиння

img_49063 вересня, неділя 13-та після П'ятидесятниці, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин відвідав Свято-Успенський храм у селі Розкішному Ставищенського благочиння, з нагоди 20-річчя від дня його освячення.

   

Сторінка 1 з 457

Баннери

Официальный сайт Русской Православной Церкви / Патриархия.ru


06904


Иоанн. Сайт для ищущих...

Монастыри и храмы УПЦ

Контакти

Єпархіальне управління
м. Біла Церква, вул. Гагаріна,12
тел. (04563) 9-15-49
e-mail: bc.diocese@i.ua

Вхід для користувачів