Субота, 20 січня, 2018

Новое

Престольне свято Білоцерківського чоловічого монастиря преп. Серафима Саровського

15 січня у день пам'яті преподобного Серафима Саровського митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин звершив Божественну літургію у приділі на честь преподобного Серафима у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Білій Церкві.

Біла Церква. Збори дружин священиків. Архієрейська ялинка для дітей

img_2666

14 січня у неділю перед Хрещенням Господнім, свято Обрізання Господнє, пам'ять святителя Василія Великого, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин звершив Божественну літургію та виголосив проповідь у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Білій Церкві.

Архієрейське Богослужіння у Кагарлику

img_263513 січня, пам'ять святителя Петра Могили, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин, у співслужінні секретаря та духовенства єпархії звершив Божественну літургію у Свято-Троїцькому храмі у місті Кагарлику, настоятелем якого є благочинний Кагарлицького округу протоієрей Василій Синюк.

Традиційне свято колядок у Тетієві

img_241110 січня, на запрошення благочинного Тетіївського округу протоієрея Василія Волянюка, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин звершив візит до Тетієва, де у Свято-Успенському храмі відправив Божественну літургію та виголосив проповідь.

Митрополит Августин взяв участь у відспівуванні священика Львівської єпархії

2018-01-10_1908599 січня у день пам'яті первомученика і архідиякона Стефана, у храмі на честь святих апостолів Петра і Павла м. Жовкви була звершена заупокійна Божественна літургія за новопреставленим протоієреєм Стефаном Хомином, котрий відійшов до Господа у різдвяну ніч.

Сторінка 1 з 468