Неділя, 22 жовтня, 2017

У мирі відійшов до Господа клірик єпархії схиієромонах Амфілохій (Трубчанинов)

23 січня 2011 р. відійшов до Господа насельник чоловічого монастиря на честь Різдва Христового м. Біла Церква схиієромонах Амфілохій (Трубчанинов).

24 січня о 16.00 у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Біла Церква буде звершено вечірнє заупокійне богослужіння, а 25 січня о 7.00 - Божественну літургію та чин погребіння новопреставленого   схиієромонаха Амфілохія.

Схиієромонах Амфілохій (Трубчанинов Миколай Федорович) народився 16 травня 1917 р. в селі Борисовка Нікопольського р-ну Дніпропетровської обл.. В 1941 був прийнятий в ряди Радянської армії; військову службу проходив у Персії. В зв’язку з хворобою, у 1944 р. звільнений з військової служби.

В 1978 р. у Володимирському соборі м. Києва рукоположений у сан диякона, і направлений на церковну парафію в м. Васильків, Київської обл..

В 1980 р. у зв’язку з хворобою зачислений за штат Київської єпархії.

В 2000 р. в Свято-Успенскій Києво-Печерській Лаврі був пострижений в чернецтво з ім’ям Миколай, на честь святителя Миколая, архієпископа Мирлікійського.

1 квітня 2002 р. у   Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Біла Церква Преосвященнішим Серафимом (Залізницьким) висвячений у сан пресвітера.

В 2003 р. пострижений у велику схіму з ім’ям Амфілохій, на честь преподобного Амфілохія Почаївського.