Субота, 22 липня, 2017

Біографія протоієрея Ігоря Ковровського

prot.igorБіографія

Ковровський Ігор Григорович народився 19 вересня 1965 року в селі Драчі Миронівського району Київської області.

У 1982 році закінчив Потіцьку середню школу з золотою медаллю.

У 1983-1985 рр. проходив військову службу в лавах Радянської армії.

У 1989 році закінчив з відзнакою Київський державний педагогічний інститут іноземних мов, отримав кваліфікацію вчителя німецької та англійської мов.

З серпня 1989 року працює вчителем іноземних мов Кагарлицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 імені В.П. Дашенка.

11 вересня 1995 року Преосвященнішим Серафимом, єпископом Білоцерківським і Богуславським, рукоположений у сан диякона, 24 вересня того ж року – у сан пресвітера.

З вересня 1995 р. по січень 1998 р. – настоятель храму на честь Різдва Пресвятої Богородиці с. Липовець Кагарлицького благочиння.

З січня 1998 р. по січень 2003 р. – штатний священик Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Біла Церква.

У 1999-2002 рр. навчався у Київській духовній семінарії.

До дня Святої Пасхи 1999 р. піднесений до сану протоієрея.

До дня Різдва Христового 2000 р. нагороджений хрестом з прикрасами.

До дня Різдва Христового 2001 р. нагороджений митрою.

З 21 червня 2001 р. призначений начальником Управління духовної освіти Білоцерківської єпархії.

З січня 2003 р. – штатний священик Свято-Троїцького храму м. Кагарлик.

У 2004 р. нагороджений орденом Української Православної Церкви Нестора Літописця ІІІ ст., у 2010 р. – орденом святителя Димитрія (Туптала), митрополита Ростовського.

З 2008 р. – член Синодального відділу релігійної освіти і катехізації.

Учитель-методист, нагороджений знаком Міністерства освіти і науки України «Відмінник освіти України», лауреат Київської обласної премії за заслуги в галузі освіти (2004 р.).

Співавтор програми для загальноосвітніх шкіл «Біблійна історія та християнська етика», співавтор навчально-методичного комплексу «Біблійна історія та християнська етика. 1 клас», автор ряду наукових статей в галузі історії, теорії та практики релігійної освіти в Україні та закордоном.