Середа, 20 червня, 2018

Архієрейське Богослужіння у Велику Суботу. Благовіщення Пресвятої Богородиці

img_75277 квітня, Велика Субота, Благовіщення Пресвятої Богородиці, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин очолив Вечірню у поєднанні з Божественною літургією святителя Василія Великого у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Білій Церкві та виголосив проповідь. Була також виголошена молитва за мир в Єрусалимі і на всій Святій Землі.

Під час Богослужіння архієрей та священнослужителі, згідно з церковним уставом, переоблачилися з фіолетового кольору риз на білий, також було замінено на білий колір храмове облачення, оскільки це Богослужіння відноситься до свята Пасхи.

Після Літургії було звершено чин благословення п’яти хлібів і вина.

Цього дня владика відзначив 66-річчя від дня народження. Священики привітали архіпастиря і піднесли йому пам'ятний подарунок.