Середа, 18 липня, 2018
Білоцерківська Єпархія | Українська Православна Церква
   
Розмір шрифту
Цитати

Богослужіння Великих Четверга та П'ятниці

img_73965 квітня, Великий Четвер (Страсний), спомин Тайної Вечері, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин, очолив Божественну літургію святителя Василія Великого у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Білій Церкві.

Проповідь за Богослужінням виголосив ключар собору ієромонах Олексій (Сологуб).

Після завершення Літургії архіпастир, традиційно, звершив чин омовіння ніг. Наслідуючи приклад Спасителя, Який омив ноги своїм учням, архіпастир омив ноги священиків.

Увечері, митрополит Августин у співслужінні духовенства звершив Утреню з читанням дванадцяти Євангелій про хресні страждання Господа Іісуса Христа.

6 квітня, Велика П'ятниця, спомин Святих Спасительних Страстей Господа нашого Іісуса Христа, Керуючий єпархією молився у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Білій Церкві під час уставного Богослужіння − читання Царських часів.

У другій половині дня архіпастир очолив Вечірню з виносом Плащаниці Господа нашого Іісуса Христа та виголосив проповідь. Увечері, він звершив Утреню з чином відспівування Плащаниці Спасителя в поєднанні зі святом Благовіщення Пресвятої Богородиці.

Прес-служба Білоцерківської єпархії

Баннери

Официальный сайт Русской Православной Церкви / Патриархия.ru


06904


Иоанн. Сайт для ищущих...

Монастыри и храмы УПЦ

Контакти

Єпархіальне управління
м. Біла Церква, вул. Гагаріна,12
тел. (04563) 9-15-49
e-mail: bc.diocese@i.ua

Вхід для користувачів