Вівторок, 17 липня, 2018
Білоцерківська Єпархія | Українська Православна Церква
   
Розмір шрифту
Цитати

У Лазареву суботу і Вербну неділю митрополит Августин звершив Богослужіння у кафедральному соборі

img_713831 березня, Воскрешення праведного Лазаря, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Білій Церкві. Проповідь за Богослужінням прочитав священик Петро Патрев.

1 квітня, Вхід Господній до Єрусалиму, Вербна неділя, митрополит Августин очолив Богослужіння і виголосив проповідь у кафедральному соборі.

Перед початком Літургії архіпастир виголосив молитву на освячення ваій і окропив святою водою вербу, яку вірні принесли до храму. 

За Богослужінням владика відзначив кліриків єпархії черговими священницькими відзнаками. З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, правом служіння Божественної літургії з відкритими Царськими врами до "Отче наш" було удостоєно намісника Білоцерківського Свято-Серафимівського чоловічого монастиря архімандрита Амвросія (Єрохіна), правом служіння Божественної літургії з відкритими Царськими врами до Херувимської пісні удостоєно клірика кафедрального собору, голову Адміністративної служби єпархії протоієрей Валерія Яблонського.

Напередодні, увечері, під час Всенощного бдіння владика вручив чергову священицьку відзнаку – право служіння Божественної літургії з відкритими Царськими врами до "Отче наш" клірику Свято-Троїцького храму у м. Кагарлик, голові єпархіального відділу духовної освіти і катехізації протоієрею Ігорю Ковровському.

Прес-служба Білоцерківської єпархії

Баннери

Официальный сайт Русской Православной Церкви / Патриархия.ru


06904


Иоанн. Сайт для ищущих...

Монастыри и храмы УПЦ

Контакти

Єпархіальне управління
м. Біла Церква, вул. Гагаріна,12
тел. (04563) 9-15-49
e-mail: bc.diocese@i.ua

Вхід для користувачів