Понеділок, 23 липня, 2018

Говіння духовенства

img_59108 березня у середу 3-ої седмиці Великого посту митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин очолив Божественну літургію Напередосвячених Дарів у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Білій Церкві.

Архіпастирю співслужили клірики Білоцерківського, Кагарлицького, Ржищівського, Узинського, Миронівського та Володарського благочинь. Перед початком Богослужіння священики прийняли таїнство Покаяння.

Їх сповідали намісник Білоцерківського чоловічого монастиря преподобного Серафима Саровського архімандрит Амвросій (Єрохін), насельник обителі архімандрит Миколай (Крутоус), благочинний Узинського округу протоієрей Андрій Омельченко та настоятель храму Архістратига Михаїла у м. Білій Церкві протоієрей Леонід Шутенко.

Проповідь перед Причастям вірних виголосив настоятель Спасо-Преображенського храму с. Потік Миронівського благочиння протоієрей Євгеній Федорович.

За традицією, цього дня для священиків були прочитані лекції з таких дисциплін: практичні настанови для пастирів, екзегетика та християнські деномінації, які прочитали митрополит Августин та клірики єпархії протоієрей Валерій Яблонський і протоієрей Олександр Брижатий.