Четвер, 19 квітня, 2018

У день пам'яті Трьох святителів Керуючий єпархією очолив Богослужіння у Ржищеві

img_422212 лютого, Собор вселенських учителів і святителів Василія Великого, Григорія Богослова та Іоанна Златоуста, на запрошення благочинного Ржищівського округу протоієрея Михаїла Афоніна, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин звершив Божественну літургію у приділі на честь Трьох святителів Свято-Троїцького храму у м. Ржищеві та виголосив проповідь.

Архіпастирю співслужили настоятель парафії протоієрей Михаїл Афонін, благочинний Успенської Києво-Печерської Лаври архімандрит Антоній (Оліфірович), духовенство Ржищівського благочиння, а також насельник Білоцерківського чоловічого монастиря преподобного Серафима Саровського архідиякон Константин (Гуменюк) та клірик Успенської Києво-Печерської Лаври протодиякон Тарасій Мудрак.