Середа, 20 червня, 2018

Традиційне свято колядок у Тетієві

img_241110 січня, на запрошення благочинного Тетіївського округу протоієрея Василія Волянюка, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин звершив візит до Тетієва, де у Свято-Успенському храмі відправив Божественну літургію та виголосив проповідь.

За Богослужінням архіпастир, з благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія, підніс до сану протоієрея священика Олександра Брижатого.

Цього дня у місцевому будинку культури відбувся традиційний святковий концерт до свята Різдва Христового «Христос рождається, славімо Його!», який організувала Свято-Успенська парафія міста на чолі з її настоятелем протоієреєм Василієм Волянюком.

У концерті взяли участь недільна школа при Свято-Успенському храмі у м. Тетієві, хорові та хореографічні колективи міста та району.

Митрополит Августин привітав вірних зі святом, поблагословив дітей, кожен з яких отримав також солодкий гостинець.