Четвер, 18 січня, 2018

Біла Церква. Богослужіння другого дня різдвяних свят

img_18588 січня, Собор Пресвятої Богородиці, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин відвідав Білоцерківський жіночий монастир святої рівноапостольної Марії Магдалини, де звершив Божественну літургію і виголосив проповідь.

За Літургією йому співслужили секретар єпархії протоієрей Михаїл Кобулей, духовенство обителі та клірики єпархії.

Після Богослужіння архіпастир привітав сестер обителі та вірних з Різдвом Христовим, а секретаря єпархії ще й з днем народження, яке він відзначив напередодні.

Увечері митрополит Августин очолив святкову вечірню у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Білій Церкві. Цього вечора священики вітати архіпастиря з різдвяними святами. Від імені духовенства владику привітав благочинний Тетіївського округу протоієрей Василій Волянюк.

Потім відбулися колядки, які співали вихованці Білоцерківської єпархіальної хорової школи та хористи архієрейського хору Спасо-Преображенського кафедрального собору.