Четвер, 21 червня, 2018

Біла Церква. Богослужіння Навечір'я та Різдва Христового

img_1679

6 січня, Навечір’я Різдва Христового, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин у співслужінні духовенства кафедрального собору та братії Білоцерківського Свято-Серафимівського чоловічого монастиря звершив у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Білій Церкві Божественну літургію та вечірню, що відноситься до свята Різдва Христового.

Проповідь виголосив насельник монастиря преп. Серафима Саровського ієродиякон Ігнатій (Сологуб).

Після отпусту Літургії хор проспівав тропар і кондак Різдва Христового, владика виголосив молитву на благословення колива та привітав вірних зі святим днем.

7 січня, Різдво Господа і Спаса нашого Іісуса Христа, митрополит Августин очолив у Спасо-Преображенському кафедральному соборі святкове різдвяне Богослужіння: велике повечір’я, утреню та Божественну літургію.

Під час служби Божої владика прочитав Різдвяне послання Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія. Ключар собору ієромонах Олексій (Сологуб) − Різдвяне послання митрополита Августина.

Після завершення Богослужіння владика привітав парафіян кафедрального собору зі святом та звернувся до них з повчанням.

Цього дня архіпастир відвідав Білоцерківську виправну колонію №35. У співслужінні протоієрея Володимира Осадчого та священика Сергія Царенка владика звершив молебень та привітав адміністрацію виправної колонії й ув’язнених зі святом.

Потім владика відвідав парафію на честь Різдва Христового, що на масилі Леваневського у Білій Церкві. Там, архіпастир звершив молебень та привітав вірних з храмовим святом.

Клірики єпархії у цей день разом з дітьми відвідали білоцерківські лікарні. Під час візиту вони колядували, вітали зі святом та дарували гостинці.