П'ятниця, 22 червня, 2018

У новорічну ніч митрополит Августин звершив Літургію у храмі преп. Ілії Муромця у м. Білій Церкві

img_15591 січня, пам'ять преподобних Ілії Муромця, Амфілохія Почаївського, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин очолив нічну Божественну літургію, виголосив проповідь у храмі преподобного Ілії Муромця при військовому госпіталі у м. Білій Церкві, настоятелем якого є протоієрей Димитрій Марандюк.

Укінці Літургії було звершено молебень на початок Нового року.

Архіпастирю співслужили секретар єпархії та клірики Білоцерківського благочиння.

Цього дня, опівдні, архіпастир звершив у храму преподобного Ілії Муромця подячний молебень та виголосив молитву до преподобного Ілії Муромця. За Богослужінням молилися начальник військового госпіталю, полковник медичної служби Самарський Микола Іванович, члени  клубу офіцерів «Честь» у м. Білій Церкві на чолі з головою Клубу Забарським Валерієм Шулімовичем, військовослужбовці, медперсонал госпіталю та парафіяни храму.

Після молебню архіпастир звернувся до вірних з вітанням.