Четвер, 18 січня, 2018

Збори духовенства єпархії

img_141228 грудня у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Білій Церкві під головуванням митрополита Білоцерківського і Богуславського Августина відбулися щорічні підсумкові збори духовенства Білоцерківської єпархії.

Перед початком зборів у приміщенні єпархіального управління митрополит Августин провів нараду з благочинними єпархії.

Збори духовенства розпочалися з молитви. Після вітального слова митрополита Августина, голова Адміністративної служби єпархії протоієрей Валерій Яблонський зачитав витяги з доповідей Блаженнішого Митрополита Онуфрія та Керуючого справам УПЦ, митрополита Антонія на цьогорічних зборах духовенства Київської єпархії, а також прийнятий на Архієрейському Соборі РПЦ офіційний документ, що стосується шлюбу.

Митрополит Августин зачитав витяги з доповіді Святішого Патріарха Кирила. Він підсумував стан справ життя єпархії за рік. Архіпастир виголосив "Вічну пам'ять" священнослужителям, що відійшли у вічність у 2017 році.

Далі розглядалися актуальні питання, що, зокрема, стосувалися життя окремих парафій та всієї єпархії в цілому.