П'ятниця, 22 червня, 2018

Керуючий єпархією звершив пресвітерську хіротонію

img_1268

25 грудня, пам'ять святителя Спиридона Триміфунтського, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин відвідав парафію святителя Спиридона Триміфунтського у селі Шамраївці Сквирського благочиння, настоятелем якої є протоієрей Василій Омельченко.

Архіпастир очолив Божественну літургію з хресною ходою та виголосив проповідь.

Йому співслужили секретар єпархії протоієрей Михаїл Кобулей, благочинний протоієрей Андрій Хомишак з духовенством Сквирського благочиння, благочинний Узинського округу протоієрей Андрій Омельченко, в.о. благочинного Володарського округу протоієрей Михаїл Рискін.

За Богослужінням владика звершив пресвітерську хіротонію диякона Назарія Хомишака.

Під час хресної ходи було звершено заупокійну літію за священиком Наумом Омельченком (настоятель храму, який постраждав за віру у XX ст.).