Понеділок, 18 грудня, 2017

Освячення престолів у Володарці та Миронівці

img_956125 листопада митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин відвідав парафію Трьох святителів у смт. Володарці, настоятелем якої є протоієрей Михаїл Рискін. Разом із Преосвященнішим єпископом Фастівським Даміаном, вікарієм Київської Митрополії було звершено освячення престолу та відправлено Божественну літургію. Митрополит Августин виголосив проповідь.

За Богослужінням архіпастирям співслужили секретар, благочинні та духовенство Білоцерківської єпархії, а також клірики з Київської та Тульчинської єпархій.

26 листопада архіпастир відвідав храм Благовіщення Пресвятої Богородиці у м. Миронівці, настоятелем якого є протоієрей Роман Губка.

Владика у співслужінні секретаря єпархії протоієрея Михаїла Кобулея, благочинного Миронівського округу протоієрея Андрія Оленина та духовенства Миронівського благочиння звершив освячення престолу та відправив Божественну літургію. За Богослужінням митрополит Августин, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, вручив настоятелю парафії чергову священицьку  відзнаку ─ мітру, після Літургії відзначив благодійників та вірних церковними відзнаками ─ орденами УПЦ та архієрейськими грамотами.

Цього дня Керуючий єпархією очолив збори духовенства Таращанського благочиння, які пройшли у храмі Різдва Пресвятої Богородиці у с. Ківшоваті Таращанського благочиння.