Середа, 18 жовтня, 2017

Терезине. Чергова міжпарафіяльна підліткова зустріч

img_20171007_1303117 жовтня вихованці двох недільних шкіл при храмі Архістратига Михаїла у с. Матюші і святої мучениці Тетяна смт. Терезине Білоцерківського благочиння зустрілись на парафії останньої. Міжпарафіяльна зустріч розпочалася традиційно з молебню перед початком всякої доброї справи, який очолив настоятель парафії протоієрей Володимир Дейбук. Після знайомства з історією храму і один одним діти разом зі священиками взяли участь у футбольних матчах і естафетах. Вони також змагались у перетягуванні канату і стрільбі з лука. Далі був смачний обід, під час якого відомий кухар-грузин Сарішвілі Гіві Михайлович розповів дітям про християнські взаємовідносини між людьми і християнські цінності. Під час духовної програми вихованці шкіл переглядали фільми і разом зі священиками роздумували над поставленими у фільмі духовними проблемами сьогодення і пошуком шляхів їх вирішення. Під час брейн-рингу, який провів священик Вадим Рудий, діти показали свої знання з церковних дисциплін.

На прохання вихованців, був зіграний контрольний футбольний матч між командами з Матюшів і Терезине. Завершенням зустрічі було чаювання з підсумком дня. Далі прощання і подарунки, які приготував о. Володимир.