Понеділок, 18 грудня, 2017

Архієрейське Богослужіння у Сухолісах

img_764430 вересня у день пам'яті святих мучениць Віри, Надії, Любові і Софії митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин відвідав Спасо-Преображенський храм у с. Сухоліси Узинського благочиння, з нагоди його 300-річчя та завершення реставраційних робіт.

Архіпастир звершив чин освячення храму, відправив Божественну літургію та виголосив проповідь.

Його Високопреосвященству співслужили благочинні: Узинського благочиння протоієрей Андрій Омельченко, Рокитнянського − протоієрей Олександр Тарасюк, настоятель храму протоієрей Тихон Северин, клірики Рокитнянського, Узинського, Білоцерківського благочинь.

Після Літургії владика привітав духовенство і вірних зі святом та вручив настоятелю церкви орден святого великомученика Георгія Побідоносця, активним парафіянам благословенні грамоти Керуючого єпархією.