Понеділок, 18 грудня, 2017

Архієрейське Богослужіння у Миронівському благочинні

img_683621 вересня у день свята Різдва Пресвятої Богородиці митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин відвідав село Тулинці Миронівського благочиння.

Цього дня до храму Різдва Пресвятої Богородиці прибула група паломників, яка хресною ходою йшла від храму святителя Михаїла, першого митрополита Київського, що у м. Києві, на чолі з його настоятелем протоієреєм Романом Барановським та сестрами милосердя. Владика з духовенством Білоцерківської єпархії зустріли вірних та звершив Божественну літургію.

Під час Богослужіння владика звершив дияконську хіротонію паламаря храму Паришкури Валерія.

Після завершення служби Божої архіпастир привітав духовенство і паству з престольним святом, виголосив подяку усім, хто допомагає настоятелю парафії протоієрею Володимиру Ромащенку у пастирському служінні та благоустрої храму. Владика, згідно рапорту настоятеля церкви, відзначив благодійників та парафіян церкви церковними орденами та грамотами.