Понеділок, 18 грудня, 2017

У день ювілею 25-річчя архієрейського служіння митрополит Августин освятив храм у Тетіївському благочинні

img_655520 вересня, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин відвідав храм святого великомученика Георгія Побідоносця у с. Софіполь Тетіївського благочиння, т.в.о. настоятеля якого є благочинний Тетіївського округу протоієрей Василій Волянюк.

У зв'язку з завершенням реставраційних і ремонтних робіт, та встановленням нового престолу владика у співслужінні духовенства Тетіївського благочиння звершив чин великого освячення церкви та відправив Божественну літургію.

Укінці Богослужіння настоятель церкви виголосив подяку архіпастирю, а також привітав його з 25-річчям архієрейського служіння.

Була також відправлена заупокійна літія за спочилим настоятелем церкви Карпом Півенівським.

Цікавий історичний факт. Свято-Георгіївський храм був перенесений у Софіполь з місця, яке готувалося під затоплення у 50 роках XX ст. у Черкаській області. Коли планувалося друге його перевезення в Переяслав-Хмельницький для презентації у якості музейного експонату у 80 рр. XX ст., то мешканці села, не зважаючи на прохання та погрози, не дозволили забрати храм.