Середа, 18 жовтня, 2017

Керуючий єпархією звершив дияконську хіротонію у Ржищеві

img_632719 вересня, свято Спомин чуда Архістратига Михаїла в Хонех, Керуючий єпархією, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин відвідав Свято-Троїцьку парафію у м. Ржищеві, настоятелем якої є благочинний Ржищівського округу протоієрей Михаїл Афонін.

За Божественною літургією митрополиту Августину співслужили Преосвященніші єпископи, вікарії Київської Митрополії: Фастівський Даміан та Золотоношський Іоанн, насельник Києво-Печерської Лаври, архімандрит Антоній, благочинні та духовенство Білоцерківської єпархії.

Під час Літургії владика звершив постриг у чтеця і іподиякона та дияконську хіротонію паламаря Спасо-Преображенського кафедрального собору у м. Біла Церква Лібіченка Олександра.

Вкінці Богослужіння митрополит Августин привітав протоієрея Михаїла Афоніна з Днем тезоімеництва, 40-річчям пастирського служіння у Свято-Троїцькій парафії у м. Ржищев та підніс йому пам'ятний гостинець. Від імені духовенства єпархії привітав ювіляра та підніс подарунок голова Адміністративної служби єпархіального управління протоієрей Валерій Яблонський.