Понеділок, 16 липня, 2018
Білоцерківська Єпархія | Українська Православна Церква
   
Розмір шрифту
Цитати

Керуючий єпархією звершив дияконську хіротонію у Ржищеві

img_632719 вересня, свято Спомин чуда Архістратига Михаїла в Хонех, Керуючий єпархією, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин відвідав Свято-Троїцьку парафію у м. Ржищеві, настоятелем якої є благочинний Ржищівського округу протоієрей Михаїл Афонін.

За Божественною літургією митрополиту Августину співслужили Преосвященніші єпископи, вікарії Київської Митрополії: Фастівський Даміан та Золотоношський Іоанн, насельник Києво-Печерської Лаври, архімандрит Антоній, благочинні та духовенство Білоцерківської єпархії.

Під час Літургії владика звершив постриг у чтеця і іподиякона та дияконську хіротонію паламаря Спасо-Преображенського кафедрального собору у м. Біла Церква Лібіченка Олександра.

Вкінці Богослужіння митрополит Августин привітав протоієрея Михаїла Афоніна з Днем тезоімеництва, 40-річчям пастирського служіння у Свято-Троїцькій парафії у м. Ржищев та підніс йому пам'ятний гостинець. Від імені духовенства єпархії привітав ювіляра та підніс подарунок голова Адміністративної служби єпархіального управління протоієрей Валерій Яблонський.

Прес-служба Білоцерківської єпархії

Баннери

Официальный сайт Русской Православной Церкви / Патриархия.ru


06904


Иоанн. Сайт для ищущих...

Монастыри и храмы УПЦ

Контакти

Єпархіальне управління
м. Біла Церква, вул. Гагаріна,12
тел. (04563) 9-15-49
e-mail: bc.diocese@i.ua

Вхід для користувачів