Вівторок, 24 жовтня, 2017

Митрополит Августин освятив відновлений храм на Богуславщині

img_54757 вересня митрополит Білоцерківський та Богуславський Августин відвідав село Москаленки Богуславського благочиння, де звершив освячення Свято-Миколаївського храму, настоятелем якого є священик Миколай Шелельо.

За Божественною літургією архіпастирю співслужили секретар єпархії протоієрей Михаїл Кобулей, благочинний Богуславського округу протоієрей Михаїл Залізницький з духовенством благочиння, а також клірики Миронівського і Білоцерківського благочинь.

У кінці Богослужіння архіпастир виголосив вітання і подяку настоятелю церкви, благодійникам, парафіянам церкви, які взяли активну участь у відновлені храму, що був зруйнований у часи лихоліть. Владика вручив настоятелю церкви відзнаку Білоцерківської єпархії "Рудосільська ікона Пресвятої Богородиці", також нагороджував церковними орденами і грамотами.