Четвер, 21 вересня, 2017

Архіпастирький візит у с. Маківку Рокитнянського благочиння

img_328511 серпня, з нагоди 10-річчя парафії на честь святителя і чудотворця Миколая, архієпископа Мір Лікійських у с. Маківці Рокитнянського благочиння, у день пам'яті Святителя, парафію відвідав митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин, де звершив Божественну літургію з хресною ходою та виголосив проповідь.

За Богослужінням архіпастирю співслужили благочинний протоієрей Олександр Тарасюк з духовенством Рокитнянського благочиння, настоятель парафії протоієрей Роман Большаков та  насельник Білоцерківського чоловічого монастиря преподобного Серафима Саровського ієродиякон Ігнатій (Сологуб).
Архіпастир відзначив настоятеля парафії, вручив йому відзнаку Білоцерківської єпархії "Рудосільська ікона Пресвятої Богородиці" II ступеня.