Неділя, 20 серпня, 2017

Міжпарафіяльна підліткова зустріч у м. Білій Церкві

20170530_155037_thumb30 травня 2017 р. з благословення митрополита Білоцерківського і Богуславського Августина на базі парафії преподобного Сергія Радонезького у м. Білій Церкві («Лісова поляна») було проведено чергову міжпарафіяльну зустріч для підлітків. У цьому заході, який організували співробітники єпархіального управління, взяли участь вихованці дитячої хорової школи при Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Білій Церкві, а також учні парафіяльних недільних шкіл у с. Матюші, Терезино Білоцерківського району та у м. Тетієві.

Були проведені спортивні ігри на свіжому повітрі, майстер-класи з туризму, малювання, завдання на знання Святого Письма. Учасники зустрічі також подивились фільм про святителя Іоанна Шанхайського. Представники недільних шкіл розповідали про апостольське служіння учнів Христових. Наступна міжпарафіяльна зустріч запланована на осінь у с. Терезино Білоцерківського району.