Вівторок, 19 вересня, 2017

Керуючий єпархією взяв участь у святкуванні Дня кадета в м. Узині

dsc_027019 травня, митрополит Августин у супроводі благочинного Узинського округу протоієрея Андрія Омельченка та настоятеля Свято-Михайлівського храму у с. Блощинці протоієрея Василія Петрушкова взяв участь у святкуванні Дня кадета в м. Узині під керівництвом директора Узинської гімназії Щербань Тетяни Віталіївни.

На святі були присутні: Голова Білоцерківської районної державної адміністрації Джегур Г.В., заступник голови Білоцерківської  районної ради Чичикало А.П. , голова Білоцерківського клубу офіцерів "Честь" полковник Забарський В.Ш., радник міністра  інфраструктури України Гусєв Ю.В., військові льотчики - ветерани Дальньої авіації, учасники АТО.

Звертаючись до кадетів учнів авіаційного військово-гімназійного взводу, владика побажав їм пам'ятати, що свій вибір вони зробили добровільно, щоб добре вчилися і були прикладом для всіх гімназистів в поведінці, ставленні до вчителів і старших людей, товаришів, а потім поблагословив їх.