Субота, 22 липня, 2017

Клірик єпархії благословив призовників Збройних сил України

dsc_0025

У переддень свята Пасхи на території Білоцерківського військового госпіталю відбулася святкова Присяга новобранців, що вступили до лав Збройних сил України.

Своє служіння молоді воїни будуть нести при військовому госпіталі та на території 5-ї площадки 72-ї окремої механізованої бригади, основний склад якої тимчасово дислокується на сході України.

Настоятель храму преподобного Іллі Муромця, що при Білоцерківському військовому госпіталі протоієрей Димитрій Марандюк привітав призовників з Днем присяги, дав їм духовні настанови та виголосив молитву за воїнів. Потім священик окропив їх святою водою.

У сам день Пасхи отець Димитрій освятив пасхальні кулічі для військовослужбовців та привітав воїнів зі Світлим Христовим Воскресінням.