Субота, 18 листопада, 2017

Заява учасників Міжнародної Конференції православних капеланів, щодо опіки українських військових

zayava_miznarodnoy_viyskovoy_konferencyiІІІ Міжнародна конференція православних військових капеланів, яку провів Православний Ординаріат Війська Польського, відбулася у Варшаві 17-21 жовтня 2016 року. З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, у ній взяв участь голова Синодального відділу із взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин, про що повідомлялося раніше.

Зараз ми маємо можливість ознайомитися із підсумками цієї Міжнародної конференції із Заявою Учасників Міжнародної Конференції Православних Капеланів.

За інформацією сайту Синодального військового відділу