Четвер, 27 липня, 2017

Говіння духовенства у подвор’ї Кислівського жіночого монастиря

DSC_002810 березня у день пам’яті святителя Тарасія, патріарха Константинопольського на монастирському подвор’ї святих мучениць Віри, Надії, Любові і матері їх Софії в м. Тараща Кислівського жіночого монастиря на честь престольного свята відбулося урочисте соборне богослужіння, яке очолив секретар єпархії протоієрей Михаїл Кобулей. Йому співслужили настоятель монастиря архімандрит Трифон (Зінченко), настоятель монастиря преподобного Серафима Саровського у м. Біла Церква архімандрит Амвросій (Єрохін), благочинні та священнослужителі Таращанського, Богуславського, Ставищанського та Тетіївського благочинь, клірики єпархії та духовенство монастиря.

Перед Літургією Напередосвячених Дарів священнослужителі прийняли таїнство Покаяння. Їх сповідали архімандрит Амвросій (Єрохін) та насельник монастиря преподобного Серафима Саровського архімандрит Миколай (Крутоус). Протоієрей Михаїл виголосив проповідь, у якій розповів про житіє святителя Тарасія та привітав духовенство, братію, сестер обителі, паломників та прихожан із престольним святом.

Прес-служба Білоцерківської єпархії, за інформаціює сайту Кислівського монастиря