Четвер, 19 квітня, 2018
Білоцерківська Єпархія | Українська Православна Церква
   
Розмір шрифту
Цитати

Богослужіння суботи і неділі першої седмиці Великого посту

dsc_00804 березня, великомученика Феодора Тирона, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Білій Церкві. Проповідь виголосив ключар собору ієромонах Олексій (Сологуб).

5 березня, Неділя Торжества Православ’я, пам'ять святого благовірного князя Ярослава Мудрого, митрополит Августин очолив у Спасо-Преображенському соборі в м. Білій Церкві чин Торжества Православ’я, який завершився Хресним ходом навколо собору з іконами та іншими святинями. Потім владика відправив Божественну літургію і виголосив проповідь. За Богослужінням, крім Архієрейського хору, співав хор старших класів Білоцерківської єпархіальної дитячої хорової школи.

У другій половині дня на Замковій Горі у Білій Церкві, біля храму на честь святого великомученика Георгія Побідоносця, перед пам'ятником святому князю Ярославу Мудрому архіпастир у співслужінні духовенства міста відправив подячний молебень. Владика привітав мешканців міста з днем пам'яті засновника Білої Церкви  древнього Юр'єва, побажавши усім миру, злагоди і заступництва святого великого князя Ярослава Мудрого.

Прес-служба Білоцерківської єпархії

Баннери

Официальный сайт Русской Православной Церкви / Патриархия.ru


06904


Иоанн. Сайт для ищущих...

Монастыри и храмы УПЦ

Контакти

Єпархіальне управління
м. Біла Церква, вул. Гагаріна,12
тел. (04563) 9-15-49
e-mail: bc.diocese@i.ua

Вхід для користувачів