Середа, 18 жовтня, 2017

Тетіїв. Свято у дитячому садку

img_0126 травня 2016 року дитячий садок №3 «Оленка» міста Тетієва відзначав своє тридцятиріччя. На запрошення завідуючої садочком Шубер Світлани Іванівни на свято були запрошенні священики Тетіївського району, благочинний протоієрей Василій Волянюк, клірик Свято-Успенського храму священик Ігор Юрша та настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці села Стадниця Василій Яцковський. Також на ювілейному святкування були присутні міський голова Руслан Майструк, представники районної влади та благодійних організацій. У вітальному слові протоієрей Василій Волянюк побажав завідуючій, педагогічному колективу та вихованцям дошкільного закладу міцного здоров’я, допомоги Господньої у їхній нелегкій, але дуже потрібній справі та заступництва Пресвятої Богородиці. На згадку про ювілейну подію священик подарував «Закон Божий» та іншу духовну літературу для кожної групи дитячого садочка.

Відповідальний за подання інформації по благочинні

Голодний Вячеслав, тел: (067) 2666921 , тел/факс(04560) 5-13-92