Субота, 18 листопада, 2017

Допоможіть врятувати життя священику

Ioan_filipovСвященику Іоанну Миколайовичу Філіпову потрібна термінова операція з пересадки нирки.

Священик Іоанн Філіпов народився 02.02.1975р. у с. Залісці Тернопільської області. Після здобуття середньої освіти пішов служити в армію. Закінчив Київську Духовну Семінарію. Одружений.

З 1998р. є священиком Білоцерківської єпархії.

На даний момент служить у м. Сквира Київської області.

У 2003р. у лікарі виявили спадкову хворобу - полікістоз нирок. Час від часу знаходився на стаціонарному лікуванню.

У 2010 р. нирки перестали виконувати свою функцію і їх підключили до штучної нирки (гемодіаліз).

Хвороба стала прогресувати, тому видалили одну нирку, в подальшому потрібно видалити другу, а тоді робити пересадку від донора. Операцію планується робити у м. Гомелі (республіка Білорусь).

Просимо усіх небайдужих відгукнутись і допомогти врятувати життя священику.

Інформація від 16.06.2016: 1 червня 2016 р. священику зробили операцію з видалення другої нирки. Отець Іоанн звертається ще раз і ще раз про фінансову допомогу для імплантації нирки, попередня домовленість про звершення операції є з Республіканським науково-практичним центром радіаційної медицини і екології людини у м. Гомель республіки Білорусь.

Номер рахунку куди можна перерахувати кошти:

4149497849324852 ПриватБанк

Філіпов Іван Миколайович – 096 944 69 37