П'ятниця, 24 листопада, 2017

Митрополит Августин освятив храм у Богуславському благочинні

DSC_00348 лютого, неділя про блудного сина, Собор новомучеників Церкви Руської, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин освятив приділ на честь священномученика Володимира, Митрополита Київського і Галицького храму Казанської ікони Пресвятої Богородиці, що будується у селі Хохитві Богуславського благочиння, настоятелем якого є протоієрей Андрій Сіончук. Після освячення архіпастир очолив Божественну літургію та виголосив проповідь.

За Богослужінням архіпастирю співслужили благочинний протоієрей Михаїл Залізницький з духовенство Богуславського благочиння.

Після завершення святкового Богослужіння архіпастир привітав духовенство, жителів села зі знаменною подією – спорудженням і освяченням нового Дому Божого. Подячне слово митрополит Августин виголосив благодійнику Романенку Володимиру Івановичу та активним парафіянам храму й вручив їм церковні відзнаки Української Православної Церкви: Романенку В.І. – орден святителя Петра Могили, парафіянам - грамоти Керуючого Білоцерківською єпархією.