Вівторок, 17 липня, 2018
Білоцерківська Єпархія | Українська Православна Церква
   
Розмір шрифту
Цитати

Митрополит Августин взяв участь у звітному концерті хорової дитячої школи Білоцерківської єпархії та недільної школи при Спасо-Преображенському кафедральному соборі

DSC_01606 травня, у день вшанування небесного покровителя Білої Церкви, Георгія Побідоносця, у Будинку органної музики відбувся звітний концерт хорової дитячої школи Білоцерківської єпархії та недільної школи при Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Білій Церкві. Діти присвятили свій концерт не лише пам’яті великомученика Георгія, а й 20-річному ювілею Білоцерківської єпархії.

 

У концерті взяли участь хорові колективи: початкових, середніх  та випускних класів під керівництвом Субота Валентина Петровича та концертмейстера Ярошенко Ірини Павлівни. Свої творчі здобутки продемонстрували також юні піаністи: Олександр Семененко, Єва Голяк, Ірина Ющенко, Анна Кобулєй, скрипалі: Максим Маркевич, Серафим Романов, Світлана Маркевич та віолончеліст Адріан Маркевич.

Учні недільної школи, під керівництвом викладача Яковенко Тетяни Степанівни, підготували цілу програму присвячену Великодню. До неї увійшли не лише вірші, а й міні-вистава, інсценівки та навіть театралізоване відтворення старовинної великодньої забави. Тепло прийняли глядачі і гостей свята, солістів зразкового дитячого хору «Калинонька» (школа  мистецтв №4, з якими учні хорової школи єпархії разом виступали на різних фестивалях) Юрія Кравченко, Олександру Архипенко, Марину Самусенко.

У заключному слові до глядачів, викладачів і учасників концерту митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин наголосив на надзвичайній важливості виховання підростаючого покоління на особливій місії викладачів, які допомагають і Церкві і державі виховати вірних християн і достойних громадян.

Бойко Галина

Баннери

Официальный сайт Русской Православной Церкви / Патриархия.ru


06904


Иоанн. Сайт для ищущих...

Монастыри и храмы УПЦ

Контакти

Єпархіальне управління
м. Біла Церква, вул. Гагаріна,12
тел. (04563) 9-15-49
e-mail: bc.diocese@i.ua

Вхід для користувачів