Середа, 18 жовтня, 2017

Звітний концерт єпархіальної дитячої хорової та недільної шкіл при Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Білій Церкві

DSC_033221 грудня, до свята Миколая, у Білоцерківській гімназії №1 відбувся звітний концерт єпархіальної дитячої хорової школи та недільної школи при Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Білій Церкві, у якому взяв участь Керуючий єпархією, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин.

Діти підготували повноцінну концертну програму, у якій представили гостям свята свої знання та навики, що здобули за півроку. Учні недільної школи декламували вірші про святителя Миколая, а також показали дивовижне театральне дійство на тему свята.

Вихованці хорової школи виконали чудові пісеньки, що своїм змістом переповнені любов’ю до Бога, Батьківщини та надихають на звершення християнських чеснот. Молоді музиканти, вік яких від 5 до 12 років, продемонстрували своє вміння колективної гри на музичних інструментах, подарувавши своїм слухачам захоплююче свято інструментальної музики.

Наприкінці свята митрополит Августин виступив з вітальним словом. Він подякував педагогам і вихованцям шкіл за їхнє старання та поблагословив на подальші труди. Архіпастир також привітав директора Білоцерківської єпархіальної хорової школи Субот Валентина Петровича з ювілеєм 60-річчя від Дня народження та вручив йому грамоти Блаженнішого Митрополита Володимира й Керуючого Білоцерківською єпархією.