Вівторок, 17 липня, 2018
Білоцерківська Єпархія | Українська Православна Церква
   
Розмір шрифту
Цитати

В український рідний край прийшов святий Миколай

Дитяча душа – немов дивна квітка, що тягнеться до сонця, вбираючи в себе його світло і тепло. І доки ця духовна енергія живить і наповнює світ, доти й дитина росте, розвивається, наповнюється прагненням творити красу, нести у світ добро. Цю споконвічну істину добре знають і працівники Кагарлицької міської бібліотеки для дітей. Жодне календарне чи релігійне свято не обходиться тут без яскравого театралізованого дійства. Учні молодших та середніх класів місцевих шкіл та ліцею з великим задоволенням втілюють у життя образи героїчних постатей, природних явищ, біблійних персонажів. Постійними учасниками таких заходів є представники місцевого духовенства, які на запрошення працівників бібліотеки приходять сюди, щоб зігріти дитячі серця світлом і теплом вічних духовних істин.

Ось і нещодавно на хвилі благодаті й піднесення розпочався у книгозбірні цикл Новорічно-Різдвяних свят. У заході взяли участь учні 2-А класу Кагарлицької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №3 разом зі своїм класоводом Оленою Мініною. У святковому засіданні клубу «Джерельце» взяли також участь і батьки дітей, Кагарлицький міський голова Олександр Панюта, представники місцевих засобів інформації.

Побував на святі і диякон Кагарлицького Свято-Троїцького храму Валерій Погрібний. Він розповів присутнім про Святого Миколая, научав дітей бути слухняними, добрими та чесними, слідувати прикладу Святого Миколая і допомагати всім, хто потребує допомоги й підтримки. Цікаву розповідь В.Погрібний доповнив подарунками – він кожному маленькому учаснику заходу вручив натільний хрестик.

Тепло вітав усіх присутніх і міський голова. Олександр Олексійович побажав і дітям, і дорослим здоров’я, достатку, Господнього благословення та благодаті й покровительства від Святого Миколая. Міський голова подарував кагарлицькій малечі традиційні «миколайчики».

Вітав дітей і Святий Миколай, образ якого майстерно відтворив старшокласник Владислав Величко: він благословив школярів та їхніх рідних на все добре та обдарував їх своїми щедрими дарами. Не залишилися в боргу й самі діти. Вони молилися доброму Святому за своїх батьків, братів, сестер та всіх рідних, читали вірші, співали пісні й колядки. А також із великою вдячністю подарували всім своїм благодійникам, які завітали того дня на свято Миколая, новорічні ялиночки, виготовлені власноруч.

Доповнила захід тематична виставка літератури, яку підготували працівники книгозбірні.

Надія Предченко

Баннери

Официальный сайт Русской Православной Церкви / Патриархия.ru


06904


Иоанн. Сайт для ищущих...

Монастыри и храмы УПЦ

Контакти

Єпархіальне управління
м. Біла Церква, вул. Гагаріна,12
тел. (04563) 9-15-49
e-mail: bc.diocese@i.ua

Вхід для користувачів