Середа, 18 жовтня, 2017

В Білій Церкві відбувся концерт єпархіальної дитячої хорової школи

IMG_842315 травня 2012 р. у Будинку органної та камерної музики м. Біла Церква відбувся звітний концерт єпархіальної дитячої хорової школи.

Екзамен для вихованців навчального закладу пройшов у формі концертної програми, яку учні школи підготували для своїх батьків.

Вони співали веселі дитячі пісні та показували навики гри на музичних інструментах, виконуючи не завжди прості музичні твори. Діти грали на фортепіано, скрипці, флейті, радуючи своєю майстерністю рідних та гостей музичного свята.

Підводячи підсумок навчального року директор школи В.П. Субот, в першу чергу, висловив подяку Високопреосвященнішому Митрофану, архієпископу Білоцерківському і Богуславському (з благословення та духовної підтримки якого працює школа), куратору роботи навчального закладу протоієрею Сергію Маркевичу, завучу – Наталії Маркевич та всьому педагогічному колективу за старанні труди по навчанню та духовному вихованню підростаючого покоління. У своєму виступі Валентин Петрович підкреслив завдання хорової школи: виховати в дітях духовність та самосвідомість в протистоянні жорстокості цього світу, розвити музичні здібності та привити любов до співу, що є національною традицією українського народу.